Wpis z mikrobloga

@piker: Jeżeli mówisz o otwarciu opakowania, to nie, nie można takiego potrącenia zrobić.


@saginata: Oczywiście, że można. Sklep ma prawo zmniejszyć kwotę jaką oddaje klientowi o całą wartość utraconą przez produkt. Inaczej ten przepis by był totalnie bez sensu.
@Dogecoin: potrzebowała aż kilku dni żeby stwierdzić że są za małe jednocześnie ciągle w nich chodząc? a mi się wydaje że chciała jak ostatnia karyna zrobić to co reszta bananowców i pośmigać kilka dni, pochwalić się za darmoszkę ew. jeszcze pocykać fotki na instagrama tagując np. #ootd xD gardzę i polecam czytać regulaminy
@Dogecoin: sam zadaj sobie pytanie czy byś chciał chodzić w „nowych „ butach gdzie ktoś indziej w nich smigal już kilka dni. Po to się przymierza porównuje długości wkładek .. żeby takich akcji nie było. Temat zamknięty
@Dogecoin: Nie wiem jak sobie folguje ten sklep, ale zakupy zrobione przez internet masz prawo zwrocic do 14 dni i to jest uregulowane prawnie. Jesli ci nie przyjma to 2 rzeczy: Albo beda musieli ci odeslac bez wad a potem zwrot w gotowce albo buty po tych kilku dniach sa naprawde az widoczne od uzywania i wtedy powinniscie je wyczyscic i wtedy musza przyjac zwrot.
Jesli nie, zwroc sie da uokik-u.
@Piottix. : to się odsyła od razu a nie używa xD beka z twojego różowego

Beka z różowego i autora pytania. Jak można coś nosić kilka dni i chcieć zwrócić? Jak można pytać co zrobić w tej sytuacji?

Mi normalnie wstyd by było w tej sytuacji. Jak coś zamawiam bez możliwości wcześniejszego przymierzenia/zobaczenia to mierze to od razu w domu. Jakby coś mi nie pasowało to oddałbym od razu (na razie