Wpis z mikrobloga

@Morus123 Nie, towar może być użyty, jednak w przypadku nadmiernego zużycia zmniejszana jest kwota zwrotu.

Samochód też oddasz po kilku dniach bo stwierdzisz że jednak za mały albo ci się kolor nie podoba? Oczywiście jako nowy oddasz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cockatrice: @Morus123: @Dogecoin: ja dresy odesłałem im po miesiącu i nie było problemu. Jeśli Zalando wysyła do kogoś takiego maila tzn. że but był faktycznie używany i miał takie ślady.

Zamówiłem okulary, a w jednym opakowaniu była luzem położona oderwana metka od innych z całkiem innej marki. Oczywiście okulary zostały przyjęte do zwrotu, a pieniądze szybko odzyskałem.

Zalando jest jednym z najbardziej pro konsumenckich sklepów w Polsce.
Ja nie wiem jak w sklepie przymierzam buta odrazu wiem czy jest good czy złamały XD ta się ogarnęła po kilku dniach jak sobie przechodziła w nich kilka razy i stwierdziła o za małe XD poza tym fuj może mieć grzybice albo inne takie plus teraz jest lato i stopa się szybciej poci sam fakt XD
@Dogecoin: Nie dość, że oszuści to jeszcze złodzieje. Jesteście siebie warci z różowym. No, ale czego spodziewać się po ćwierćinteligentach :D Ale nie bój nic, życie jeszcze was dojedzie ( ͡º ͜ʖ͡º)