Wpis z mikrobloga

Mam średnio kilka razy w tygodniu. Tylko problem z wykonaniem raz wybrałem #!$%@?ą linę, przecież nie chcemy by nam powoli przecinała skórę tylko przerwała rdzeń kręgowy.

Jak trafię na dobrą to wystarczy ćwiczyć wiązanie.

Kiedyś mi się uda ()
jak macie myśli to czas zacząć działać. Nie, nie w tym kierunku, po prostu skorzystać z dostępnej pomocy. W życiu są różne sytuacje. Niektórzy mają naprawdę ciężko, inni ze względu na charakter uważają że mają ciężko a tak naprawdę ich życie nie jest złe tylko nie zdają sobie z tego sprawy. Dobry psychiatra jest w stanie pomóc w takich momentach, psychoterapią jeśli osoby dotyczy drugi przypadek. Jeżeli ktoś naprawdę ma problem, to
@MagnitudeZero: Jedną z rzeczy, które mówią wariaci to to, że oni jako jedyni są normalni, a cała reszta to wariaci. Klasyczny przypadek. Nie wiem, gdzie masz ten antyludzki świat. Żyjesz sobie w spokojnej Europie, najbardziej postępowym i cywilizowanym kontynencie. Masz zapewnioną pewną opiekę państwa, możesz studiować, możesz iść do pracy, za zarobione pieniądze możesz kupić sobie co tam potrzebujesz. Przy okazji czerpać przyjemność z różnych małych pierdół.
Masz problem? Zadzwoń do nas!

- Telefon Zaufania 116 111 jest czynny codziennie, od 12.00 do 2.00!
- Pod numer 116 111 mogą zadzwonić dzieci i młodzież z całej Polski!
- Chętnie i cierpliwie wysłuchamy tego, o czym zechcesz nam opowiedzieć!
- Wspólnie z Tobą zastanowimy się, co można zrobić, aby rozwiązać Twój kłopot!

Możemy sobie śmieszkować, ale może ktoś ma problem i sobie sam nie poradzi. Szkoda że ten numer nie
@DADIKUL: kłamiesz, albo nie zdajesz sobie sprawy z instynktu śmierci, który obok instynktu życia jest jedną z głównych sił napędowych człowieka. Każdego. Chociaż raz w życiu, choćby w ciągu milisekundy musiałeś o tym pomyśleć. Każdy to ma. Nie każdy z takim skutkiem, żeby to zrobić. link z wiki
Tak ale nie przez powieszenie bo to #!$%@?, jak juz to sie zastrzelic / z wiezowca skoczyc


@Krokdus: Wieżowce odradzam w #!$%@?. U mnie na osiedlu za dzieciaka typ skoczył z 9 piętra. Przeżył i leżał na trawniku z połamanymi chyba wszystkimi kościami w ciele. Tak samo inna laska która jebła na samochód. Polskie bloki i 10 piętro to za mało aby mieć pewność. Ewentualnie lepiej pojechać w góry i w
@kaszanka_z_cebulka82: Półrocza? Raczej weź za skalę tydzień lub dzień.
PS: A w ogóle to wieszanie się jest jednym z najgłupszych sposobów na samobója - no chyba, że robi się to jak pan buk przykazał i skacze się z odpowiedniej wysokości, żeby od razu kark strzelił.
@GajuPrzegryw: @GajuPrzegryw: Lina jest ważna, lecz aby zerwane zostały kręgi potrzeba odpowiedniej siły. W przeszłości sporządzano wykresy, dla jakiej masy jaką trzeba dobrać długość spadania. I jeśli mnie pamięć nie myli to dla np. 60 kg człowieka potrzeba około 2 m i 60 cm swobodnej liny, aby zerwane zostały kręgi i śmierć była szybka.