Wpis z mikrobloga

Dobra mirasy, kilka dni temu obiecalem, ze opisze sytuacje z nowa poznana kolezanka (nazwijmy ja P). Tak wiec zaczynamy. W sobote wraz z kolegami oraz z P pojechalismy do wiekszego miasta na kluby. Z poczatku jak to zawsze dretwo, jakis tam small talk z nia, ale nie najgorzej jak na takiego smiecia jak ja. Wiadomo, podczas jazdy probowalem szybko sie napic w celu rozluznienia mojego przegrywowego mozgu. Na szczescie sie udalo i zalapalem niesamowity flow. Na poczatku pochodzilismy po barach, koledzy zamulali, nie chcieli isc do klubu, wiec poszedlem tylko ja z wyzej wymieniona P. Bawilismy sie razem kilka godzin, taniec, macanko itp, jak to w klubie, ale bez zadnego kissingu. Nad ranem reszta ekipy nas zabrala by wrocic do domu (1h drogi). P usiadla z tylu i prosila zebym usiadl obok niej. Wracajac lezalem glowa na jej udach, macalem ja po udach, brzuchu, ale gdy probowalem lapac za vagine to mowila zebym przestal. Ona mnie dotykala po wlosach, szyi. Poprosila o moj numer telefonu, wiec sie wymienilismy. Obiecalem jej ze po poludniu zadzwonie. Dodatkowo prosila zebym ja przenocowal, lecz bylo to niemozliwe ( #polskiedomy , patologia). Po 4 wrocilem do domu.
Nastepnego dnia (niedziela) jak to na przegrywa przystalo, myslalem ze laska byla przychylnie nastawiona do mojej osoby tylko przez alkohol, wiec nie dzwonilem. Poznym popoludniem sama napisala do mnie, czy nie chce sie spotkac. Oczywiscie ja obsrany myslalem tylko w jaki sposob jej odmowic, lecz brak mojej asertywnosci nie pozwolilo mi na to. Napisalem jej ze spotykam sie z ekipa na plazy i ze moze przyjechac (ona ich zna rownie dobrze jak ja). Pojechalem wiec na plaze, lecz byla paskudna pogoda i wrocilismy po 30minutach. Gdy wrocilismy, posiedzielismy troche na miescie i przyjechala P. Na poczatku heheszki itp czy ma kaca, taki normalny smalltalk. Posiedzielismy troche z ekipa (do 22) i kazdy zaczal sie zbierac. W trakcie spotkania dostalem rowniez smsa ze mam poniedzialek wolny, wiec o tym wiedziala. Gdy chcialem rowniez #!$%@? to poprosila mnie zebym z nia zostal, skoro mam wolne. Zgodzilem sie. Posiedzielismy troche w jej samochodzie, pozniej wybralismy sie na spacer nad jeziorko, na plac zabaw oraz na stacje po szamke. Oczywiscie caly czas bylo przytulanko, lecz nadal bez kissingu, mimo ze caly czas inicjowala (mozna to spokojnie wyczuc xD), poniewaz trzezwy nigdy sie nie calowalem. Okolo 2 w nocy odprowadzilem ja do samochodu i na pozegnanie sam zainicjowalem zwyklego buziaka w usta.
W poniedzialek w poludnie zadzwonila do mnie zebysmy sie spotkali u niej obejrzec serial. Zgodzilem sie, ale musiala po mnie przyjechac, poniewaz samochod rodzinny aktualnie byl zajety. Po kilkunastu minutach przyjechala i pojechalismy po jedzonko, nastepnie do jej domu. Na moja niekorzysc byl jej brat. Zjedlismy i poszlismy do jej pokoju. Ogladalismy jakis #!$%@? serial o wampirach. Probowalem sie do niej dobierac, macalem ja po brzuszku, szyi, dupsku, dloniach, ale gdy chcialem wsadzic jej reke into vagina doszedlem do wniosku ze ma zbyt ciasny pasek i nie dam rady. Musialem odpiac jej pasek, lecz gdy to zrobilem, powiedziala zebym jej nie wkurzal. Probowalem to jeszcze kilka razy, lecz bez skutku. W polowie drugiego odcinka serialu, ktorego nawet nie pamietam wbil do pokoju jej ojciec XD oczywiscie obsralem zbroje i powiedzialem moim prawiczkowym glosem jedynie dzien dobry. Ona nawet tego nie uslyszala, bo gdy wyszedl powiedziala ze moglem chociaz sie przywitac xD. Zapomnialem dodac ze ona nadal caly czas inicjowala pocalunki. Wiec poszlismy w sline, ale krotko z 3s bo nie umiem XD. Nastepnie poszlismy na spacer z jej psem. Poszlismy na plaze, usiedlismy na kladle, przytulila sie i rozmawialismy. Po okolo godzinie wrocilismy do jej domu, poszlismy za taka szopke i znowu jakos wyszedl kissing sam z siebie. Oczywiscie znowu nieudany, az robie sie caly czerwony jak mi sie to przypomina XD. Spakowala sie (poniewaz uczy sie w innym miescie) i odwiozla mnie do domu. Przytulas i buziak na pozegnanie jak poprzedniego dnia i #!$%@?. Bylo to kolo godziny 19, czyli spedzilem z nia tego dnia okolo 7h. Myslalem ze to juz koniec, bo na bank wyczula moj brak doswiadczenia z kobietami. Poszedlem na trening i gdy wracalem zadzwonila do mnie, rozmawialismy chyba 30minut.
Wczoraj rowniez do mnie zadzwonila, sama inicjowala kontakt, pisala do mnie smsy.
Dzisiaj znowu zadzwonila, ze wraca i jestesmy umowieni na godzine 20 ( ͡º ͜ʖ͡º). Jestem rowniez zaproszony na weekend u niej w kawalerce w nastepnym tygodniu. Bedzie to ostatni weekend w polsce bo #emigracja wiec zamierzam ja odwiedzic ( ͡º ͜ʖ͡º) To by bylo na tyle. Jutro postaram sie zdac relacje jak dzisiaj mi poszlo. Stay tuned
Wolam @peoplearestrange

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #tfwnogf #depresja #fobiaspoleczna #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tinder #seks #wygryw #chwalesie
bdj3bacza_2k - Dobra mirasy, kilka dni temu obiecalem, ze opisze sytuacje z nowa pozn...

źródło: comment_fQdI8aiNrNvMKFWCuMWxo4IlSkTV4oq6.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz