Wpis z mikrobloga

Wczoraj, jak wstałam o 23 żeby jeszcze zęby umyć i przebrać się w piżamkę, to byłam półprzytomna i wtedy naszła mnie trywialna myśl, że nie naprawię moich 27 lat życia, a jednocześnie nie wiem co będzie dalej. Zero save'ów, zero spilerów. To było tak przytłaczające, że gdybym miała depresję, to bym się zabiła. Nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Takiego bezsensu nigdy nie odczułam. Dlatego umyłam zęby, przebrałam się w piżamkę i poszłam spać. #feels trochę #zalesie trochę #depresja
  • 14
@Daleki_Jones: jakie? Prawdziwe, typu czy spać dłużej, czy zrobić dobry makijaż i wyglądać jak człowiek. To są problemy, a nie nawet nie wiem co. @LZBNZ: niestety indoktrynalne wpajanie całe życie, że dawanie dupy za hajs jest zle, sprawiło, że tego nie robię. Wolę chodzić do pracy na 8 godzin jak jakiś niewolnik. @zelaznymezczyzna11: a potem umrzeć. @janiewiemkto: byłam między jednym spankiem, a drugim. Niezły odlot. @TheAwaken: też
@JoeMarshall: No i tutaj widać jak ograniczony umysł mają różowe.

Nie chodzi o prostytucję. Wystarczy że znajdziesz ODPOWIEDNIEGO bolca i jesteś ustawiona do końca życia