Wpis z mikrobloga

Ale to ciekawe, teraz wiem skad sie biora ludzie zaslepieni nasza wielkoscia w pilke :)


@Dante27: Kolejna teza z dupy. Wskaż mi jedno moje zdanie, w którym jestem "zaślepiony nasza wielkością w piłce". W życiu większej bzdury nie słyszałem.

Ty w każdy możliwy sposób próbujesz uciec od dyskusji o tym, ze w Senegalu grali w gruncie rzeczy ci sami gosci co u nas, którym ten mecz lepiej się ułożył. Doceniam ich
  • Odpowiedz
  • 2
@winged najlepsze jest to, że teraz jest kolejne pompowanie balonika xD

Wygrali wysoko z piłkarską potęgą Izraelem, w kraju znowu euforia :D

Patrzac realnie na ich grę to z każdym kto trochę chociaż troche piłkę ogarnia dostaniemy ciężki #!$%@? i znowu będzie tragedia narodowa :D
  • Odpowiedz
@winged: nie no #!$%@? totalnie nie bylo wiadomo, nie mozna bylo zakladac ze przegramy, nalezalo odrzucac wszelkie przeslanki ze ten turniej to bedzie katastrofa, bo #!$%@? z logika, slepa wiara bez rozumu, czysta karta, przeciez bylo zero info o naszej i ich reprezentacji, bo przeciez w tvp mowili ze jestesmy mocarze... robimy #!$%@? z logiki, brainlessa i ogladamy mecz ze slina na mordzie ()

A wszystkie media
  • Odpowiedz
nie no #!$%@? totalnie nie bylo wiadomo, nie mozna bylo zakladac ze przegramy, nalezalo odrzucac wszelkie przeslanki ze ten turniej to bedzie katastrofa, bo #!$%@? z logika, slepa wiara bez rozumu, czysta karta, przeciez bylo zero info o naszej i ich reprezentacji, bo przeciez w tvp mowili ze jestesmy mocarze... robimy #!$%@? z logiki, brainlessa i ogladamy mecz ze slina na mordzie ()


@Dante27: Tłumacze ci tłuku,
  • Odpowiedz
@winged: Typowy wykopkowy zjeb, ktory widzac ze dyskusja mu nie idzie to juz zaczyna wyzywac, jak bys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial co obstawialem przed meczem, zamiast ciagnac dalej swoje wysrywy.

A zeby bukmacher porzadnie zarobil to musi obstawic jak najwiecej osob, i kurs nie jest zawyzony tylko zbilansowany, ale co tam, wykopkowy "egzperd" wie lepiej, to nic ze kolejny raz #!$%@? nie majac pojecia o czym.
  • Odpowiedz
@Dante27: Hahaha a to dobre :) W którym momencie przestało mi iść? :) Oskarżasz mnie o "zaslepienie wielkoscią polskiej piłki" ale jak poprosiłem cię o wskazanie konkretnych przykładów to nie wymieniłeś ani jednego i dalej tylko ciągniesz te swoje wysrywy o "moralnych zwycięstwach" :)
  • Odpowiedz
@winged: ale jakie przyklady mam ci podac, wszystkie twoje wysrywy zalinkowac?

A o bukmacherce co, siadl ci temat? Tak jak kilka innych sie urwalo? Nie no idzie ci calkiem niezle... rozbawianie mnie do lez xD
  • Odpowiedz
ale jakie przyklady mam ci podac, wszystkie twoje wysrywy zalinkowac?


@Dante27: Umiesz czytać? Wskaż mi konkretne sytuacje, wktórych wykazałem się "zaslepieniem wielkością polskiej piłki".

A o bukmacherce co, siadl ci temat? Tak jak kilka innych sie urwalo? Nie no idzie ci calkiem niezle... rozbawianie mnie do lez xD


@Dante27: A nie? Dalej uważasz, ze zagraniczny bukmacher ma interes w tym, żeby wskazać Polskę jako faworyta skoro tak jak uwazasz bylismy
  • Odpowiedz
@winged: wiesz co to pytanie retoryczne? Czy dalej bedziesz sie kompromitowac?

Komu tu czytanie nie wychodzi to nie powiem, po raz ostatni ci tlumacze (w sumie nie wiem po co skoro i tak przez cala rozmowe odgrywasz brainlessa-fanboja), ze bukmacher okresla sile reprezentacji "na papierze", bilansujac kurs pod wzgledem atrakcyjnosci, jak bys czytal ze zrozumieniem to bys wyczytal kilka postow wyzej ze czysto na papierze bylismy silniejsi (bez zaglebiania sie w
  • Odpowiedz
wiesz co to pytanie retoryczne? Czy dalej bedziesz sie kompromitowac?

@Dante27: Czyli nie jesteś wstanie wskazać ani jednego takiego fragmentu przez co starasz się wymigać od odpowiedzi pytaniem retorycznym.

podalem nawet przyklad Holandii w kryzysie ktora i tak byla faworytem wedlug kursow bukow, #!$%@? narysowac ci to mam?

@Dante27: Była faworytem bo miała mocny zespół gdzie same indywidualności są w stanie rozstrzygnąć mecz ze słabym rywalem (pokroju jakiejś Bułgarii) -
  • Odpowiedz
@winged: nie, moje pytanie bylo zarazem odpowiedzia, cala twoja dyskusja to "wielga bolzga" i jej sukcesy w dwumeczu z Dania i na turnieju, w ktorym przegralismy bo mielismy pecha, bo Lewy wstal lewa noga, a nie dlatego ze bylismy #!$%@? ()
Ja #!$%@?, zebym musial to az tak lopatologicznie tlumaczyc xD

pokroju jakiejś Bułgarii


Tak niesmialo przypomne ze z ta "jakas" "słabą" Bulgarią Holandia przegrala 2:0 w
  • Odpowiedz
nie, moje pytanie bylo zarazem odpowiedzia

@Dante27: Czyli coś sobie ubzdurałeś, święcie w to wierzysz ale nie potrafisz tego w zaden merytoryczny sposób udowodnić.

cala twoja dyskusja to "wielga bolzga"

@Dante27: Kolejny raz #!$%@? bzdety bez żadnego pokrycia faktach. Moje oczekiwania sa dostoswane do poziomu kadry. Nie skompromitowanie się na mundialu, zagranie 4 meczów zamiast koszmarnych 3 to nie jest żadne pompowanie balonika. Balonik i "wielgą bolzgę" to miałeś w
  • Odpowiedz
@winged:
Czyli dalej nie potrafisz zrozumiec co sie do ciebie pisze, skoro juz prosto w czolo ci napisalem ze cala twoja dyskusja to przyklad zaslepienia, to dalej #!$%@? o dowodach ()

To dziwnego ze buk stracil gruby hajs na tej pomylce, bo kurs byl totalnie zawyzony na Bulgarie, i po raz 71625161737 ci pisze ze to dlatego iz buki patrza na sile na papierze, i nie jest
  • Odpowiedz
Senegalczycy grali w tamtym czasie zeby wiedziec ze to bedzie piekielnie ciezki mecz, ze wskazaniem na nich (nasi nadal mieli slaba forme, nawet w porownaniu do Euro2016),


@Dante27: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Rayon: nie pozostaje mi nic innego, jak sparafrazowac ciebie

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Skoro posilkujesz sie rankingiem fifa w ktorym z pierwsza 20 na luziku to dostalibysmy #!$%@? (Kolumbia nas wgniotla w murawe tak przypomne, a ktora byla w rankingu?).
8 druzyna swiata, potENga z ktora KAZDY chcial zagrac w grupie i to bynajmniej nie dlatego ze jest mocna, potENga ktora nabila ranking wykorzystujac sposob naliczania punktow, czyli np. brakiem spotkan towarzyskich, taka sama
  • Odpowiedz
@Dante27: ohh biedna Polska, zawsze w złej pozycji, jeszcze nawet przed startem :((

z taką potęga jak Japonia czy Senegal XDDDDDDDDD

Nie rozumiesz, że to co się dzieje na turnieju nie zmienia oczekiwań przed turniejem, ale pewnie trudno ci to zrozumieć. Z polskiej drużyny śmiałem się już po meczu z Senegalem.
  • Odpowiedz