Wpis z mikrobloga

Mecze rep. Polski po Euro 2016 z powazniejszymi reprezentacjami

z Dania 3:2 (fartowne bo byla juz obrona czestochowy) 0:4
z Chile 2:2
z Nigeria 0:1
z Kolumbia 0:3
z Senegalem 1:2
z Portugalia 1:1 2:3
z Wlochami 1:1 0:1
z Czechami 0:1

No zajebista 8 druzyna swiata, na czym opierales ta OCZYWISTOSC wyjscia z grupy, skoro nasi nie grali towarzyskich, a jak juz grali to wygrywali ze slabiakami jak Litwa, albo byl
Smiesznej, moze dla janusza ktory pilka interesuje sie jak mu kurski pusci w tvp, i mu naopowiadali jacy to my nie husarze i jak #!$%@? wszystkich po 5:0 xD


@Dante27: Jezu jakie jakie to jest SŁABE. Serio jak nie masz argumentów to pozostaje ci już tylko TVP i Kurski?

Juz po losowaniu co normalniejsi mowili ze faworytem grupy to jest Kolumbia.


@Dante27: Po raz piąty kłania się czytanie ze zrozumieniem.
@winged: jeszcze sie tu produkujesz?

Nie ma to jak wyciac kilka zdan z kontekstu calej wypowiedzi, tak jak z przyrownaniem mojego zdania do kazdego jesli szlo o kondycje, juz udowodniles ze myslenie u ciebie nie istnieje, teraz kolejny raz to potwierdzasz. Malo jeszcze argumentow dostales, kolega tez dostal argumenty w postaci listy spotkan bo twierdzil ze #!$%@? te grupe gdzie nie bylo podstaw do takiego hurraoptymizmu, nie moja wina ze brak
@winged:
O to teraz zostales wrozka? Niestety tak samo #!$%@? jak i ekspertem od pilki, bo jedyne emocje jakie wywoluje u mnie ta pozal sie boze dyskusja, to smiech i rozbawienie, no i moze ciutke zazenowanie brakiem rozumu u rozmowcy ¯\_(ツ)_/¯

I juz? Na tyle cie bylo stac jak poprosilem o analizy? W sumie czego sie spodziewalem. Nie pierwszy raz pomijasz niewygodne pytania czy akapity.

Dobra, witaj na czarnej trolu bo