Wpis z mikrobloga

@anoysath: Tak cholernie żałuję, że Szczęsny nie zachował się jak należy i nie skasował mudżina.

Dostałby czerwoną, trzeci jego turniej w dupę w fazie grupowej, ale może jakoś odrobilibyśmy i ugrali chociaż remis...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@winged: byliśmy faworytem bo się slizgalismy od meczu do meczu na barkach Lewego. W statystykach może nie wyglądamy tragicznie, ale wystarczy obejrzeć parę meczów i widać jaki mamy poziom. Ostatnie dwa mecze zresztą doskonale to pokazały, pierwszy wygrany w żałosnym stylu, taktyka z dupy, strzelamy jakieś kartofle, zero ładu i składu. Wygrywamy, fakt, dlatego buki i zagraniczni sobie mogą gadać że jesteśmy mocni, a potem przychodzi murzyn z Senegalu i biega
  • Odpowiedz
@Mave: To samo można powiedzieć o niejednej reprezentacji: gdzie by była Argentyna gdyby nie Messi? Dania bez Eriksena? Co zrobił Urugwaj w ofensywie jak stracili Cavaniego przed meczem z Francją?

Oczywiste jest, ze oceniane są siły reprezentacji w ich najmocniejszych składach bez oceniania co będzie jak jedni stracą tego czy tamtego.
  • Odpowiedz
@winged: Mecz nie trwa 50 minut, tylko 90, a po 90 bylo 3:2 i tylko cudem nie skonczylo sie na 3:3 lub gorzej, Dunczycy w barazach grali bo stracili wiecej punktow z innymi zespolami niz my (z nami mieli remis 3:3, jakie ogralismy?), w spotkaniach z nami byli poprostu lepsi pilkarsko, stracili 3 bramki w Wawie po bledach, a nie dlatego ze nasi zagrali kosmiczny futbol, potem jak sie ogarneli to
  • Odpowiedz
Senegal zrobil to o czym pisali wszyscy, ktorzy nie maja rozowych okularow na nosie, zabiegal nas, to nie jest jakas #!$%@? reprezentacja bo nie nazywa sie Brazylia czy Hiszpania, tam graja bardzo dobrzy pilkarze, z tym ze nasi wypluwaja pluca wtedy, kiedy oni sa dopiero po rozgrzewce :)


@Dante27: Aha czyli większość zagranicznych mediów oraz rozmaite postacie takie jak Mourinho mają różowe okulary na nosie bo widzieli Polskę jako faworyta do
  • Odpowiedz
@winged: Jakos nie chce mi sie wierzyc ze taki Mourinho czy dziennikarz z xxx kraju ogladal wszystkie mecze reprezentacji Polski, tak jak my nie ogladamy spotkan np. Szwecji :)
Ocenili sile reprezentacji polegajac na nazwiskach, i faktycznie NA PAPIERZE bylismy mocniejsza reprezentacja, a ze nasi gowno grali zespolowo to juz inna bajka, wyniki jako takie byly to uznali ze damy rade.

Ale zgadzam sie, trener byl #!$%@?, a teraz jest jeszcze
  • Odpowiedz
@2757: no nie mam tego w zwyczaju, obstawiania w sensie. typowałem dobrze, dwa #!$%@?, z japonią nie byłem pewien może na 100% bo rozważałem remis :D
  • Odpowiedz
@2757: z Niemcami jak najbardziej tak, miła niespodzianka była.

ze szwajcarią myślałem, że jakoś pójdzie, no i niby poszło, ale tak na limicie ;)
  • Odpowiedz
@winged: To prawda, Polska byla wsrod bukow i wiekszosci ekspertow typowana do wyjscia z grupy obok Kolumbii, nie wiem tylko co do rzeczy maja przeciwnicy z eliminacji do rzeczywistej sily druzyny i czemu caly czas piszesz z kim to gral wczesniej Senegal. To, ze w afryce czy ameryce srodkowej nie ma w eliminacjach wielu druzyn tak silnych jak w europie nie oznacza od razu, ze Senegal czy Meksyk sa slabe. Weryfikacja
  • Odpowiedz
Jakos nie chce mi sie wierzyc ze taki Mourinho czy dziennikarz z xxx kraju ogladal wszystkie mecze reprezentacji Polski, tak jak my nie ogladamy spotkan np. Szwecji :)


@Dante27: Tak za to ty oglądałeś boje Senegalu z Burkiną Faso i na ich podstawie wysnułeś wniosek że na pewno nas ograją. Proszę cię, nie opowiadaj bajek :) Senegal ma podobny potencjał kadrowy do naszego i zakładanie z góry, że to oni nas
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Przykro mi, musisz poduczyć się jeszcze troszkę. Jest masa trenerów, którzy osiągają sukces poza swoim krajem i ligą. Jeden nawet taki prowadził Iran z sukcesami a teraz Kolumbię. Niezła mieszanka co?

Od orientowania się w krajowej lidze sa lokalni trenerzy, tacy jak Nawałka, który współpracował z Beenhakerem.
  • Odpowiedz