Wpis z mikrobloga

@winged: nie zrozumiales o co mi chodzi, jarales sie, ze Mourinho okreslil Polske jako faworyta to tlumacze, ze to wcale nie oznacza, ze faktycznie tak bylo. Jose trenowal wtedy United czyli po za liga angielska (chociaz tez srednio XD) reszta lig czy pilka reprezentacyjna interesowal sie duzo mniej (no bo w koncu to nie jego praca). A po trzecie sam Zoze dobrym trenerem byl ale prawie 10 lat temu.
@Fighter_forGlory: Po pierwsze nie jarałem się tylko stwierdziłem fakt. Po drugie Mourinho to tylko wierzchołek góry lodowej. Zdecydowana większość mediów zagranicznych postrzegała nas jako drużynę nr2 w tej grupie zaraz za Kolumbią. Głosów za Senegalem było zdecydowanie mniej i glównie pochodziły od osób takich jak P.Vieira, który pochodzi z Senegalu, więc chcąc nie chcąc będzie wspierał swoich.

Poza tym ja uważałem, że Senegal to równy rywal i nie stawiałem nas za
@winged: Nie, nie musialem ich ogladac zeby wiedziec ze zajada nas kondycyjnie, szczegolnie jesli nasi straca pierwsi bramke, #!$%@? ()

KAZDY wie ze nasi wypluwaja pluca w 60 minucie oprocz Lewego i kilku graczy z zagranicznych klubow jesli sie ich przycisnie, bo kondycyjnie to oni sa na poziomie polamatorskim, szczegolnie grajki z ekstraklapy to udowadniaja zbierajac coroczny #!$%@? na Kaukazie czy Balkanach.

Poza tym ja przed meczem
Nie, nie musialem ich ogladac zeby wiedziec ze zajada nas kondycyjnie, szczegolnie jesli nasi straca pierwsi bramke, #!$%@? () KAZDY wie ze nasi wypluwaja pluca w 60 minucie oprocz Lewego i kilku graczy z zagranicznych klubow jesli sie ich przycisnie, bo kondycyjnie to oni sa na poziomie polamatorskim,


@Dante27: Calkowicie z dupy teza, po prostu na siłę starasz się umniejszać poziom kadry, zeby udowodnić swoje tezy. Gdyby
@winged: serio, zdejmij te rozowe okulary bo brak slow :)
Tak, chce umniejszyc POTENRZNE sukcesy naszych orlow, czyli rozpykanie Danii 3:6 w dmumeczu, przepiekna stylowo porazke z Senegalem, zwycieski #!$%@? z Kolumbia, i sprytnie rozegrany mecz z Japonia, blagam Cie, BLAGAM :)

Przypomnij mi kto w 2018 roku gral w Milanie? Southampton? No serio? XD

Bukmacherzy jako wyznacznik sily reprezentacji, kurde tyle lat gram i nigdy nie pomyslalem ze jak postawie
Przypomnij mi kto w 2018 roku gral w Milanie? Southampton? No serio? XD


@Dante27: Southampton, Napoli, Napoli, Bayern, Juventus, BVB, Monaco, 2x Lokomotiw, Sampdoria - całkiem przyzwoicie, a wkażdym razie porównywalnie do rywali.

Co do grajkow z ekstraklapy, rozumiem ze Pazdan-lol gral w 2018 w Barcelonie do ktorej byl przymierzany po Euro? ^^

Wuja Kuba mial kondyche jak kon siedzac caly sezon na lawie i grajac za zaslugi?


@Dante27:
Khadim
@winged: jaka przewaga? Przeciez masz jak wol napisane ze nasi 4km wiecej truchtali w przedziale 7-15, a reszta predkosci w plecy na przewage Senegalu, w tym ponad 500 metrow w plecy przy sprintach (wiec o czym ty #!$%@?), do tego nie wiem czy dane pochodza akurat z pierwszej kolejki czy z jakiej, to Ty tak stwierdziles.

Niee, bukmacherzy wcale nie są wyznacznikiem siły danej drużyny. Jak Barcelona gra u siebie to
@Dante27 wszystkie fakty pokazane przez
@winged wskazują że zostaliśmy ciężko oszukani w czasie ostatniego mundialu, nie wiadomo przez kogo tylko no ale przecież taka wspaniała drużyna nie mogła przecież grać tak #!$%@? ! XDdd
do tego nie wiem czy dane pochodza akurat z pierwszej kolejki czy z jakiej, to Ty tak stwierdziles.


@Dante27: Ja wiem, z której pochodzą bo wklejałem je po raz pierwszy zaraz po meczu.

reszta predkosci w plecy na przewage Senegalu, w tym ponad 500 metrow w plecy przy sprintach


@Dante27: W sprintach mają 14 metrów przewagi...

Na razie to ty sie osmieszasz, czemu wiec nie wygrywam obstawiajac mniejsze kursy, przeciez
@amath:

wszystkie fakty pokazane przez @winged wskazują że zostaliśmy ciężko oszukani w czasie ostatniego mundialu, nie wiadomo przez kogo tylko no ale przecież taka wspaniała drużyna nie mogła przecież grać tak #!$%@? ! XDdd


Ale to ciekawe, teraz wiem skad sie biora ludzie zaslepieni nasza wielkoscia w pilke :)
Albo my ogladalismy jakies gorsze mistrzostwa xD

Ja wiem, z której pochodzą bo wklejałem je po raz pierwszy zaraz po meczu.


Aha,