Wpis z mikrobloga

@MelomanBTC: każdy mówi o tym co mu najbardziej w głowie siedzi, poczytaj Freuda, to taki psychoanalityk, a zresztą i tak byś nie zrozumiał,

lepiej wracaj zarabiać te swoje 5zł prowizji, już nawet mi się nie chce z ciebie śmiać, bo chyba powinienem ci współczuć położenia materialnego
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: "Niech ktoś" wrzuci zdjęcie atariego, największego bogacza, właściciela wielu nieruchomości, osoby jedzącej obiady z Warrenem Buffetem, ale siedzącej przed wiatrakiem za 20zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) To był dobry materiał na naszego Wykopowego mitomana z urojeniami.
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: sam chcesz akty i umowy. To Ty zmieniasz. Serio jesteś jakimś debilem. Sam zmieniasz, a mi mówisz że ja zmieniam. Zdjęcie cały czas zostaje za 1000.

Ostatni raz się pytam. Wchodzisz w to czy nie?
  • Odpowiedz
@smartfonik: Co zmieniam, jak nawet żaden zakład jeszcze nie został zawarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

To, że Ty sobie ustaliłeś potwierdzenie przez wrzucenie zdjęcia które jest iście bajecznie proste do sfabrykowania to nie mój problem. Albo udowadniasz z jajem, albo nie udowadniasz wcale i milczysz wracając tam gdzie twoje miejsce czyli #bigbrother . Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: o k---a koleś.....

Naprawdę jesteś debilem. Sam mi przed chwilą piszesz, że zmieniam warunki zakładu. A teraz piszesz "żaden zakład nie został zawarty".

W takim razie filmik Ci pasuje? za
  • Odpowiedz
@smartfonik: Co to za cennik, za zdjęcie 1000, za filmik 5000zł, prawie jakbym zamawiał kamerzystę na ślub! Czy jesteś z zawodu kamerzystą ślubnym?

Wrzucasz umowy albo nie masz o czym ze mną rozmawiać. Co mnie obchodzi filmik, jak wsiadasz swojemu chłopakowi do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: dobra, widzę że nie chcesz wesprzeć dzieciaków. Nie chcesz to nie. Widzę, że obojętnie co bym zrobił to i tak będzie, że nie moje.

I tak jak pisałem, umowy łatwiej sfabrykować niż zdjęcie czy filmik. Więc nie wiem po co Ci w takim razie umowy. Seri jesteś jakimś debilem do potęgi.
  • Odpowiedz
@smartfonik: Akty notarialne sfabrykować łatwo - leżę i kwiczę.

Proszę Cię, chyba nigdy przed oczami nie miałeś aktu notarialnego posiadanej nieruchomości, więc właśnie wyszło szydło z worka, że tak naprawdę jesteś mitomanem, bo nawet nigdy nie widziałeś takiego aktu na oczy. Życzę powodzenia w podrabianiu podpisu, oraz pieczęci Notariusza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Takim łatwym sposobem się wydać, że jednak g---o masz i twoim jedynym zainteresowaniem
MelomanBTC - @smartfonik: Akty notarialne sfabrykować łatwo - leżę i kwiczę. 

Pros...

źródło: comment_1DXIsZviXceNFowrVxTpfYdPE7gnFCZi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@smartfonik: No nie bardzo, bo skoro uważasz że akt notarialny obarczony pieczęcią i podpisem Notariusza jest łatwo podrobić, to chyba nawet na Wikipedii takiego aktu nie widziałeś.

Jak mówiłem - pasujesz do atariego_xe - tacy sami mitomani, a nawet aktu notarialnego na oczy nie widzieli i myślą że wystarczy wydrukować w drukarce i hyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak jak pisałem, umowy łatwiej sfabrykować niż
  • Odpowiedz