Wpis z mikrobloga

@smartfonik: Sprawa jest prosta, jakbyś miał jakiekolwiek nieruchomości którymi tutaj bajdurzysz, to w życiu byś nie palnął takiej głupoty, a wygląd aktu notarialnego znałbyś na pamięć. A prosto się wydało, że nawet nie wiesz iż są tam pieczęcie, podpisy itp, których po prostu nie podrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie sprawa wyjaśniona i kolejny mitoman wyjaśniony. EOT. Następny mitoman w kolejce poproszę.
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Ok :) jesteś jakiś chory. Pod ręką mam 3 akty notarialne. Nie chcesz wierzyć to nie. I tak widać, że nie wpłacisz. Dla mnie dyskusja zamknięta. W moim życiu to nic nie zmieni czy uwierzysz czy nie. Chodziło mi jedynie o dzieciaki.
  • Odpowiedz
@smartfonik: jeszcze taka ciekawa sprawa. niby jakiś artykuł o btc na studiach pisałeś w 2013 roku. czyli złóżmy, że studia skończyłeś w 2013/14 co daje nam 5/6 lat na uzbieranie majątku wartego 6 milionów czyli po milion rocznie. Wyłudzałeś vat czy inne przekręty? albo zawód bogaci rodzice?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: studia skończyłem w 2011. Na doktoranckich pisałem. Wartość zapłacona za nieruchomości to 3,5 mln, obecnie warte 5. Kredytowane na 70% na okres 15 lat. W gotówce łącznie zapłaciłem niewiele ponad 1mln. Zarabiam obecnie ponad 35k miesięcznie.
  • Odpowiedz
@smartfonik: ale remonty też kosztowały. skądś milion musiałeś wziąć i mieć zdolność kredytową żeby bank dał Ci 2,5 mln na 15 lat. i to całkiem dobrą zdolność kredytową.
Ale w sumie to co mnie to obchodzi jak ja właśnie sobie siedzę na moim jachcie za 15 milionów dolarów płynąc do jednej z moich posiadłości w Monte Carlo wartej 12 milionów dolarów. wasze biedackie dyskusje mnie nie obchodzą ale w sumie
  • Odpowiedz
ludzie chcą BTC, bo nie chcą inflacji,


@jurekogorek666: po pierwsze ludzie nie "chcą" BTC, tylko lgną do gówna jak muchy bo usłyszeli że można na tym zarobić. po drugie jak ktoś jest końską #!$%@?ą ekonomiczną której rozumienie procesów gospodarczych ogranicza się do tego że pucha harnasia poszła w górę o 5 groszy i to jest złe, to rzeczywiście, może sobie jęczeć że "nie chce inflacji" ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: a co pisał? ja się nie udzielam na tagu, bo nie wierzę w kryptowaluty, jakie są teraz. Czyli służące tylko do spekulacji. Tak jak pisałem, dla mnie #libra to pierwsza rozsądna kryptowaluta. Chociaż pytanie, czy nazywanie tego krypto jest słuszne.
  • Odpowiedz
@smartfonik: jak można nie znać cyberpunkBTC pierwszego rycerza Bitkojona. To on na białym koniu przemierzał bezkresne węzły Lightning Network. Za pomocą krypto telepatii porozumiewał się z samym Satoshi Nakomoto. To jest już człowiek legenda a legendy trwają wiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz