Wpis z mikrobloga

@smartfonik: Zerknij sobie po prostu na wpisy na tagu #bitcoin i #kryptowaluty - ile osób mówiło o "zobaczeniu za 2-4 lata", że BTC upadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet ostatnio jakoś z 2-3 dni temu tutaj leciały wpisy "wspominajki" dzbanów którzy pisali 8 lat temu, że Bitcoin upadnie. Ciekawe jak bardzo im głupio teraz, wiedząc że Bitcoin wtedy kosztował po 5-10$ ( ͡°( ͡°
@jurekogorek666: ja pierwszy artykuł o bitcoinie jeszcze na studiach na SGH napisałem w 2013. Nie wiem czy siedzisz dłużej, czy tak tylko piszesz. Skoro jednak siedzisz dłużej, to powinieneś wiedzieć że cena bitcoina wynika z czystej spekulacji.
@MelomanBTC: Ok, w takim razie skoro się nie wyróżniam. I dla Ciebie sytuacja w której na rynek wchodzi firma z bazą 2 mld + kilkadziesiąt instytucji finansowych takich jak VISA, MASTERCARD, PAYPAL, PAYU nie jest game changerem i jest tym samym bzudrnym pisaniem, co lata temu to sobie może odpuścmy tę dyskusję i zaczekajmy 3 lata. Wtedy zobaczymy, kto ma dzisiaj rację.
@smartfonik: wiesz co to stablecoin? ludzie chcą BTC, bo nie chcą inflacji, stablecoin to nadal dawanie się okradać. BTC jest ponad to. Ludzie nie chcą płacić BTC, tak jak w sklepie nie płacą złotem. Colibra otworzy jednakże świat krypto dla większości globu i uczyni z nich potencjalnymi chętnymi na zakup BTC, poza muszelkami USD/Libra do płacenia na bieżąco.
@smartfonik: @jurekogorek666: no będą legalnie pracować, a jak zwykle konsumenci będą płacić drożej... zamysłem UBERA były tanie przewozy ponieważ nie wymagało to żadnych licencji, weszło państwo i zrobiło porządek przy czym teraz dla konsumenta nie będzie różnicy w cenie czy będzie jeździł korporacyjną taxi czy UBERem, to samo może stać się z kryptowalutami, będą legalne ale nie będą spełniały początkowego zamysłu
@MelomanBTC: a w czym Ci to przeszkadza? ;) Nie główne, zobacz sobie jak rzadko komentowałem i tak ;) Nie chcesz mi wierzyć to nie wierz. Ale mogę wstawić zdjęcie Twojego nick w mojej becie. Jak wstawię to Ty wpłacasz 1000zł na SiePomaga, jak nie wstawię to ja. Deal? Zróbmy razem coś dobrego dla dzieci, a nie kłóćmy się w necie.
@goly8622: ok naśmiewajcie się dalej. Tylko, że Wy to chyba jesteście teoretykami zarabiania, jak praktykiem. Sami zaczeliście, że bóldupię że niby nie kupiłem w 2013 już. A jak Ci chcę udowodnić, że nie muszę bóldupić, bo zarabiam na czymś inny, a nie na spekulacji to zaczyna się wyśmiewanie. Jakie to polskie...
@MelomanBTC: z tego co wiem to chłopaki z pruszkowa nie muszą się schylać po takie grosze, chyba musisz być w Pruszkowie na samym dole łańcucha pokarmowego
pewnie jak się spotkamy w końcu to będziesz próbwał mnie okraść z desperacji