Wpis z mikrobloga

@goly8622: a kto u nas nie jest nowobogacki? Polska nie jest typem kraju jak Szwajcaria, gdzie majątki są w rodzinie od kilkuset lat. Zobacz sobie liste 100 najbogatszych, nie ma na niej nikogo kto ma majątek dłużej niż 40 lat. W Polsce wszyscy są nowobogaccy.
@smartfonik: i nadal może cię piec dupa bo jak byś wszedł w btc wtedy to miałbyś auto za 5 milionów i 300milionów w nieruchomościach. zresztą widzę, że ty jesteś kolejny atari. piszesz pierdoły o btc i wymyślasz jakieś bajki o swoim życiu prywatnym gdzie nikogo to nie interesuje. skoro już tak bardzo chcesz się uwiarygodnić tym zdjęciem to je po prostu zrób, wstaw i ludzie zamilkną a nie stawiasz jakieś wymagania.
@MelomanBTC: każdy mówi o tym co mu najbardziej w głowie siedzi, poczytaj Freuda, to taki psychoanalityk, a zresztą i tak byś nie zrozumiał,

lepiej wracaj zarabiać te swoje 5zł prowizji, już nawet mi się nie chce z ciebie śmiać, bo chyba powinienem ci współczuć położenia materialnego
@WhiskeyIHaze: "Niech ktoś" wrzuci zdjęcie atariego, największego bogacza, właściciela wielu nieruchomości, osoby jedzącej obiady z Warrenem Buffetem, ale siedzącej przed wiatrakiem za 20zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) To był dobry materiał na naszego Wykopowego mitomana z urojeniami.
@MelomanBTC: sam chcesz akty i umowy. To Ty zmieniasz. Serio jesteś jakimś debilem. Sam zmieniasz, a mi mówisz że ja zmieniam. Zdjęcie cały czas zostaje za 1000.

Ostatni raz się pytam. Wchodzisz w to czy nie?
@smartfonik: Co zmieniam, jak nawet żaden zakład jeszcze nie został zawarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

To, że Ty sobie ustaliłeś potwierdzenie przez wrzucenie zdjęcia które jest iście bajecznie proste do sfabrykowania to nie mój problem. Albo udowadniasz z jajem, albo nie udowadniasz wcale i milczysz wracając tam gdzie twoje miejsce czyli #bigbrother . Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MelomanBTC: o #!$%@? koleś.....

Naprawdę jesteś debilem. Sam mi przed chwilą piszesz, że zmieniam warunki zakładu. A teraz piszesz "żaden zakład nie został zawarty".

W takim razie filmik Ci pasuje? za 5000?

Aha i dla Ciebie sfarbrykowanie zdjęca z auta jest banalnie proste. A sfabrykowanie aktu już nie? :D :D

Logika level 1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MelomanBTC: dobra, widzę że nie chcesz wesprzeć dzieciaków. Nie chcesz to nie. Widzę, że obojętnie co bym zrobił to i tak będzie, że nie moje.

I tak jak pisałem, umowy łatwiej sfabrykować niż zdjęcie czy filmik. Więc nie wiem po co Ci w takim razie umowy. Seri jesteś jakimś debilem do potęgi.
@smartfonik: Akty notarialne sfabrykować łatwo - leżę i kwiczę.

Proszę Cię, chyba nigdy przed oczami nie miałeś aktu notarialnego posiadanej nieruchomości, więc właśnie wyszło szydło z worka, że tak naprawdę jesteś mitomanem, bo nawet nigdy nie widziałeś takiego aktu na oczy. Życzę powodzenia w podrabianiu podpisu, oraz pieczęci Notariusza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Takim łatwym sposobem się wydać, że jednak gówno masz i twoim jedynym zainteresowaniem jest
źródło: comment_1DXIsZviXceNFowrVxTpfYdPE7gnFCZi.jpg
@smartfonik: No nie bardzo, bo skoro uważasz że akt notarialny obarczony pieczęcią i podpisem Notariusza jest łatwo podrobić, to chyba nawet na Wikipedii takiego aktu nie widziałeś.

Jak mówiłem - pasujesz do atariego_xe - tacy sami mitomani, a nawet aktu notarialnego na oczy nie widzieli i myślą że wystarczy wydrukować w drukarce i hyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak jak pisałem, umowy łatwiej sfabrykować niż zdjęcie
@smartfonik: Sprawa jest prosta, jakbyś miał jakiekolwiek nieruchomości którymi tutaj bajdurzysz, to w życiu byś nie palnął takiej głupoty, a wygląd aktu notarialnego znałbyś na pamięć. A prosto się wydało, że nawet nie wiesz iż są tam pieczęcie, podpisy itp, których po prostu nie podrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie sprawa wyjaśniona i kolejny mitoman wyjaśniony. EOT. Następny mitoman w kolejce poproszę.
@MelomanBTC: Ok :) jesteś jakiś chory. Pod ręką mam 3 akty notarialne. Nie chcesz wierzyć to nie. I tak widać, że nie wpłacisz. Dla mnie dyskusja zamknięta. W moim życiu to nic nie zmieni czy uwierzysz czy nie. Chodziło mi jedynie o dzieciaki.
@smartfonik: Wiem żeś troll ale niech będzie.

że cena bitcoina wynika z czystej spekulacji.


Podasz mi coś, czego cena nie wynika ze spekulacji (a raczej z prawa popytu i podaży)?

powtarzać, ale waluta która nie ma żadnego zastosowania


Nie ma? Serio?

kilkadziesiąt instytucji finansowych takich jak VISA, MASTERCARD, PAYPAL, PAYU nie jest game changerem


Wiesz ile razy już to przerabialiśmy? Patrz Ripple i inne JPmOrgan coiny.

bo jak ktoś mi zaczyna
@smartfonik: jeszcze taka ciekawa sprawa. niby jakiś artykuł o btc na studiach pisałeś w 2013 roku. czyli złóżmy, że studia skończyłeś w 2013/14 co daje nam 5/6 lat na uzbieranie majątku wartego 6 milionów czyli po milion rocznie. Wyłudzałeś vat czy inne przekręty? albo zawód bogaci rodzice?
@WhiskeyIHaze: studia skończyłem w 2011. Na doktoranckich pisałem. Wartość zapłacona za nieruchomości to 3,5 mln, obecnie warte 5. Kredytowane na 70% na okres 15 lat. W gotówce łącznie zapłaciłem niewiele ponad 1mln. Zarabiam obecnie ponad 35k miesięcznie.
@smartfonik: ale remonty też kosztowały. skądś milion musiałeś wziąć i mieć zdolność kredytową żeby bank dał Ci 2,5 mln na 15 lat. i to całkiem dobrą zdolność kredytową.
Ale w sumie to co mnie to obchodzi jak ja właśnie sobie siedzę na moim jachcie za 15 milionów dolarów płynąc do jednej z moich posiadłości w Monte Carlo wartej 12 milionów dolarów. wasze biedackie dyskusje mnie nie obchodzą ale w sumie pośmiać
ludzie chcą BTC, bo nie chcą inflacji,


@jurekogorek666: po pierwsze ludzie nie "chcą" BTC, tylko lgną do gówna jak muchy bo usłyszeli że można na tym zarobić. po drugie jak ktoś jest końską #!$%@?ą ekonomiczną której rozumienie procesów gospodarczych ogranicza się do tego że pucha harnasia poszła w górę o 5 groszy i to jest złe, to rzeczywiście, może sobie jęczeć że "nie chce inflacji" ( ͡° ͜ʖ ͡
@Janusz_Rekina: a co pisał? ja się nie udzielam na tagu, bo nie wierzę w kryptowaluty, jakie są teraz. Czyli służące tylko do spekulacji. Tak jak pisałem, dla mnie #libra to pierwsza rozsądna kryptowaluta. Chociaż pytanie, czy nazywanie tego krypto jest słuszne.