Wpis z mikrobloga

@unmonitoredalias: obiektywnymi wypowiedziami się tutaj nie wybijesz, tutaj sami hejterzy VAGa, a szczególnie Audi to już uuuu, musisz popluć trochę o wrzucaniu aut do pieca, złomach, wypierdzianych fotelach to wtedy znajdziesz sobie kompanów do dyskusji. Debile xD to tacy mali internetowi janusze z kompleksami.
  • Odpowiedz
@polskiburger4-40: @unmonitoredalias: 2003 rocznik, po 7 latach bezawaryjnej jazdy od początku roku włożyłem w nią już ponad 4k (głowica, termostat, układ hamulcowy, bieżące naprawy), a jeszcze do zrobienia jest sonda lambda, i odpukać, auto będzie igiełką która prawie nie zawodzi. Kocham ją, 1.6 LPG wystarczająco daje rade (spalanie ok 8/9l gazu 100km). Z ognisk rdzy jak na 16 letnie auto to tylko prawe tynie nadkole które zrobię hammeritem
histaminapusz - @polskiburger4-40: @unmonitoredalias: 2003 rocznik, po 7 latach bezaw...

źródło: comment_MWsvaxWJZUEzkKOEgOS8fEJJOYpn3SWp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@polskiburger4-40 miałem takiego w 2005 roku, ale to była bryka, co prawda proste 1.9 tdi 110 koni, ale w środku bananowe skórki, pełen klimatronik, spalanie 3.7 . Super furka. Szmule ustawialy się w kolejce do tego auta xD poszukam fotki zaraz.
  • Odpowiedz
@polskiburger4-40: Podstawowa wersja audi A3 1.6 atracttion w 2001 kosztowała 18 600 euro . Czyli nie był to budżetowy kompakt . Jak ktoś chce to mam pdf ile kosztowały poszczególne wersje razem z opcjonalnym wyposażeniem . Mogę podesłać
  • Odpowiedz
Wszystko oprócz blacharki pasuje wspózamiennie jak klocki Duplo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Eternit_z_azbestu: Nie do końca, poza tym wnętrze też swoje robi. Miałem okazję wszystkie te samochody obejrzeć. A z częściami to tylko plus bo są dosyć tanie.

No i jak na moje to na 20 letni samochód sylwetka nadal się trzyma.
  • Odpowiedz
Miałem takiego (1.8T 180KM) w 1999. #!$%@? on wtedy kosztował ponad 100 tysięcy więc do budżetowego kompakta to mu w #!$%@? daleko ;) Ale zapindalał zacnie.
  • Odpowiedz