Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim,

Mam pytanie natury mocno prywatnej, dlatego postanowiłem poradzić się Was anonimowo.

Otóż w grudniu 2018 r. zaliczyłem dość ostre rozstanie po wieloletnim związku. To była moja pierwsza kobieta w sensie seksualnym. Od tamtej pory nie udało mi się wejść w relację, z osobą co do której odczuwałbym, że chciałbym wylądować z nią w łóżku. Nie wiem z czego to wynika, ciągle czuję że to nie to. Jednocześnie nie potrafię się przełamać na zasadzie "to tylko seks" i bawić w one night standy i tak dalej.

W każdym razie wychodzi na to, że w wieku 25 lat uprawiałem seks z jedną kobietą i to ostatnio w 2018 roku. Wczoraj uderzyło we mnie to, że to wynik pasujący do faceta po 50, a nie młodego i ambitnego typka.

Pomyślałem że może powinienem odblokować się przy pomocy jakiejś divy? Co o tym myślicie? Macie jakieś inne rady? Może jest ktoś z podobną sytuacją?

Chętnie z kimś o tym pogadam, na żywo nie mam takiej możliwości z uwagi na charakter problemowej kwestii.

#zwiazki #seks #tinder #divy #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale wiele kobiet, kiedy dowiaduje się, że facet jest prawiczkiem, to uciekają jak najdalej, bo uważają, że skoro żadna go nie chce, to coś z nim jest nie tak.


@Siemahej: Czasy są takie, że normalny facet już się do tego nie przyzna bo obecnie kobiety mają seks na wyciągnięcie ręki kiedy przeciętny facet, niebędący super przystojniakiem żyje w samotności. Kobieta nie zrozumie nigdy jak można być prawiczkiem, bo ona sama
  • Odpowiedz
ObityStarzec: A to nie jest czasami tak, że OP nie mówi o stukaniu lasek na potęgę tylko o niemożliwości uprawiania seksu dla samego uprawiania seksu? Bez zobowiązań, relacji i tak dalej? Weźcie pod uwagę że nie wszyscy traktują seks jako mistyczny rytuał dla wybranych, ale jednocześnie nie szmacą się na prawo i lewo.

Jeśli masz w otoczeniu ludzi, którzy korzystają z możliwości, poznają nowe osoby i po prostu to robią to
  • Odpowiedz
Zobaczysz ze placisz za slaby seks ktory mozesz miec za darmo


@lukaschels: XD
Nie ma czegoś takiego jak seks za darmo, to po pierwsze. Zawsze coś inwestujesz, kwestia tego czy jawnie czy niejawnie.
Po drugie - to zależy do jakiej dziewczyny pójdzie. Jak wyłoży parę setek i sprawdzi garsoniere, to obsłuży go taka pani, do której przeciętna różowa nie ma startu pod względem urody i umiejętności w łóżku, a banan z gęby to mu nie zejdzie do końca dnia ( ͡°
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Wyraziłam tylko swój punkt widzenia, co autor z tym zrobi to już jego sprawa ale zawsze musi się znaleźć ktoś kto będzie generalizował i rzucał dennymi tekstami bo wszystkie różowe i mądrościami typu Kobieca i męska seksualność nigdy nie będą równe.

Kobiety często kierują się emocjami ale jakaś logika w tym jest. Jak zwiąże się z ,, klubowym #!$%@? " albo klientem divy to szansa, że mnie zdradzi w
  • Odpowiedz