Wpis z mikrobloga

@xandra:

Ludzie latają w kosmos...


Niestety ale zapominasz, że to wszystko nie ludzie tylko jednostki. Większość ludzi niestety jest dalej napędzana pierwotnymi instynktami i potrzebami. Za dużo od nich wymagasz :)
  • Odpowiedz
Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


@xandra: Taką samą, jak tęczowi wobec osób nie zgadzających się z ich bajeczkami?
  • Odpowiedz
@xandra to jest świetny argument za wprowadzeniem eutanazji może wtedy takie raki będą eliminować się same z społeczeństwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na zachodzie nie ma marszy równości, są marsze s----------a. Wystarczy porównać z paradami równości w Japonii. Tam jest kultura i porządek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@iedrzei: Ubierają się jak debile i oczekują, że ktoś będzie ich traktować poważnie. Gdyby zachowywali się normalnie to prawdopodobnie już dawno mieliby poparcie większości społeczeństwa i w rezultacie legalne związki partnerskie. No, ale lepiej robić z siebie wykolejeńców pod względem ubioru i w przypadku, gdyby ktoś skrytykował ten ubiór wyzwać go od homofobów.
Osobiście do tych osób nic nie mam i nie przeszkadza mi ta ich tęcza jako symbol. Każdy ruch społeczny posiada jakiś symbol, ale nie wszystkie sposoby zyskania poparcia stosowane przez daną grupę są odpowiednie.
Takie marsze zdecydowanie nie są dobrym sposobem, bo generują niepotrzebne napięcie.
Zaraz na miejsce przyjdą nacjololo i będą wyzywać oraz bić. A nawet jak nie przyjdą to Kowalski widząc tak ubranych uczestników pomyśli, że to oszołomy.
Gdybym ja był w tym środowisku LGBT to by polepszyć o nim opinię zorganizowałbym jakąś zbiórkę na sprzęt do szpitala albo na czyjeś leczenie, ewentualnie na polepszenie życia dzieci z ubogich rodzin i ich lepszy start w dorosłość.
Takie działania na pewno byłyby lepsze i prędzej taka konserwatywna Grażyna poparłaby LGBT widząc jak ten ruch tworzy dobro niż widząc sprzeczki między nacjololo
  • Odpowiedz
Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


@xandra: idź się k---a lecz, tak odwrócić kota ogonem to chyba tylko ty potrafisz

Niech ktoś w końcu zrobi Google Extension z nieograniczoną czarną, żeby można było w nią w--------ć dzbanów plusujacych takie szambo, najlepiej skryptowo
  • Odpowiedz
@xandra:

Ludzie latają w kosmos, mamy zaawansowaną medycynę, rozwiniętą cywilizację i szkolnictwo, genetykę, kosmologię, umiemy nazwać, zrozumieć i policzyć niemal wszystko, a ty o pomoc zwracasz się do figurki lub obrazka.


Neil Amstrong, pierwszy człowiek w kosmosie był wierzący ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpływ na rozwój medycyny, szkolnictwa, genetyki, matematyki etc. również miały i mają między innymi osoby wierzące (ateiści i wyznawcy innych religii także), chyba
  • Odpowiedz
@iedrzei: napisz proszę kogo ten pan skrzywdził? Nikogo? Więc co Ci przeszkadza, że ryj sobie na biało wymalował? Serio? Jeśli masz max 16 lat, to rozumiem. Jeśli jesteś starszy, to nawet mi Cię nie szkoda.

Rozumiem również, że facet, który ubiera się w złote sukienki i zakłada na głowę jakieś dziwne podłużne kapelusze jest już ok?
  • Odpowiedz
@Kamyczek91: Od kiedy zwracanie uwagi czy krytyka jest objawem nienawiści? Stosujesz PiSowską retorykę, eksperci skrytykowali nowe przepisy, dawaaaa, podajemy ich do sądu...
  • Odpowiedz
Od kiedy zwracanie uwagi czy krytyka jest objawem nienawiści? Stosujesz PiSowską retorykę, eksperci skrytykowali nowe przepisy, dawaaaa, podajemy ich do sądu...


@xandra: O czym Ty do mnie mówisz? Przecież to TY napisałaś:

Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


Swoją drogą - ktoś się z Tobą nie zgadza, albo krytykuje Twoją wypowiedź to od razu musi być za PISem? Współczuję
  • Odpowiedz