Wpis z mikrobloga

@iedrzei: Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


@xandra: Co jak co, ale z twojego wpisy wali hipkokryzją na kilometr.

Codziennie widzę jak obrażasz ludzi bo śmią wierzyć w Boga xd
@kiera1: Gdy jedna religia opanowuje kraj, jest sporym obciążeniem dla budżetu państwa, ma niesamowite przywileje i dysponuje ogromnym majątkiem, a jednocześnie próbuje narzuć swoją wolę innym to trzeba to komentować.

@Bebluch: Oczywiście, tu się zgadzam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@iedrzei: Ubierają się jak debile i oczekują, że ktoś będzie ich traktować poważnie. Gdyby zachowywali się normalnie to prawdopodobnie już dawno mieliby poparcie większości społeczeństwa i w rezultacie legalne związki partnerskie. No, ale lepiej robić z siebie wykolejeńców pod względem ubioru i w przypadku, gdyby ktoś skrytykował ten ubiór wyzwać go od homofobów.
Osobiście do tych osób nic nie mam i nie przeszkadza mi ta ich tęcza jako symbol. Każdy ruch
Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


@xandra: idź się #!$%@? lecz, tak odwrócić kota ogonem to chyba tylko ty potrafisz

Niech ktoś w końcu zrobi Google Extension z nieograniczoną czarną, żeby można było w nią #!$%@?ć dzbanów plusujacych takie szambo, najlepiej skryptowo
@xandra:

Ludzie latają w kosmos, mamy zaawansowaną medycynę, rozwiniętą cywilizację i szkolnictwo, genetykę, kosmologię, umiemy nazwać, zrozumieć i policzyć niemal wszystko, a ty o pomoc zwracasz się do figurki lub obrazka.


Neil Amstrong, pierwszy człowiek w kosmosie był wierzący ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpływ na rozwój medycyny, szkolnictwa, genetyki, matematyki etc. również miały i mają między innymi osoby wierzące (ateiści i wyznawcy innych religii także), chyba nie
@iedrzei: napisz proszę kogo ten pan skrzywdził? Nikogo? Więc co Ci przeszkadza, że ryj sobie na biało wymalował? Serio? Jeśli masz max 16 lat, to rozumiem. Jeśli jesteś starszy, to nawet mi Cię nie szkoda.

Rozumiem również, że facet, który ubiera się w złote sukienki i zakłada na głowę jakieś dziwne podłużne kapelusze jest już ok?
Od kiedy zwracanie uwagi czy krytyka jest objawem nienawiści? Stosujesz PiSowską retorykę, eksperci skrytykowali nowe przepisy, dawaaaa, podajemy ich do sądu...


@xandra: O czym Ty do mnie mówisz? Przecież to TY napisałaś:

Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca. Należysz do nich?


Swoją drogą - ktoś się z Tobą nie zgadza, albo krytykuje Twoją wypowiedź to od razu musi być za PISem? Współczuję tak
Nienawiść jaką sieją katolicy to osób nie zgadzających się z ich bajeczkami jest przerażająca.


@xandra:
Jakiś przykład?
Bo ciągle widzę takie teksty, ale nie widzę do czego się odnoszą.
@Kamyczek91: Nazywanie kogoś zboczeńcami, dewiantami i pedofilami i to publicznie przez KK czym nazwiesz?


@Errad: A czy autor tego posta tak kogoś nazwał?
Komentujesz post czy wylewasz żale i frustracje na cały KK? Nie zakładaj ze wszyscy którzy sa anty LGBT są od razu katolikami, a wszyscy katolicy sa anty-LGBT. Swiat nie jest czarnobialy. Poza tym odpowiedz sobie na pytanie, czy wymagając tolerancji od innych i zarzucając im nienawiść -
Polityki PiS rodem z PRL nie popieram w żadnym wypadku. Nie czuję nienawiści do katolików, po prostu przeciwstawiam się ich próbom wpływania na życie innych pod wodzą KK. Zobacz jak wyglądają prawdziwi katolicy witani z otwartymi rękami przez ojczulków na Jasnej Górze. Pewnie jak jeden żyją z 500+ za moje podatki... Bóg, honor, ojczyzna!


@xandra: ale to po pierwsze - propagujesz równość czy walczysz z KK i PiS? Bo jak widzę,
@Errad: O faktycznie! Z jakiegoś powodu wskoczył mi Twój nick.
No cóż. Niech nienawidzi. Ja się tym nie będę przejmować. Najbardziej jednak nie rozumiem jak takie osoby moga wymagąc czegoś lub mieć pretensje do innych robiąc dokładnie to samo.
nie mam nic do KK czy LGBT ale organizowanie marszu równości pod Jasną Górą uważam za prowokację. Typowe działanie pod publiczkę, by było głośno, a w mieście jest sporo miejsc, gdzie można to zrobić fajniej propagując i miłość i równość.

Nie trzeba robić tego pod klasztorem, gdzie od wieków obdywają się pielgrzymki "frakcji przeciwnej". Dla mnie to mocno słabe.


@symis: W samo sedno. To samo z robienie proporców świętej waginy czy
propagujesz równość czy walczysz z KK i PiS?

@symis: I jedno i drugie.

Po drugie - to jestem z Częstochowy i nie mam nic do KK czy LGBT ale organizowanie marszu równości pod Jasną Górą uważam za prowokację

Nie trzeba robić tego pod klasztorem, gdzie od wieków obdywają się pielgrzymki "frakcji przeciwnej". Dla mnie to mocno słabe.


A pobicie pokojowo protestujących pod JG członków LGBT przez bandycką patolę i równoczesnie witanie
źródło: comment_0ugEHTvCI0hexZg0Egy2291eEAr6AJSn.jpg