Wpis z mikrobloga

Sądząc po liczbie Mirków i Mirabelek, które brały u mnie nasiona lub sadzonki to mamy w tym sezonie na Mirko mnóstwo plantatorów #chili

Siedzę przy niedzieli nad pracą :( i bym z chęcią pooglądał jak wyglądają obecnie wasze uprawy ;)

Jak ktoś ma fotki to proszę się chwalić pod spodem ;)

W ogóle to mam taki pomysł, żeby zrobić w sierpniu, jak już będą owoce na roślinach, wykopowy konkurs na najładniejszy krzaczek :) Co o tym myślicie? Wygrać będzie można talon... nie no :P zestaw owoców różnych odmian plus pewnie ostre sosy ;) Ale to musiałoby być trochę chętnych :)

#chilizgobim

#chilihead #papryka #papryczki #rosliny #ogrod #ogrodnictwo #uprawiajzwykopem #ogrodek #warzywa #uprawa #ostrezarcie #hobby #zainteresowania #chwalesie
  • 52
i bym z chęcią pooglądał jak wyglądają obecnie wasze uprawy ;)


@gobi12: Jak mi sie uda dzisiaj zrobić porządek w foliaku to sie pochwale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż za bardzo nie ma czym xD
@gobi12: No tak najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może jakieś kategorie do tego? :D Bo moje to mogą mieć szanse tylko ze względu na wygibaśne kształty, ze względu na jakość/wielkość/ilość owoców to już raczej nie przy tych waszych olbrzymach xD
Co o tym myślicie?


@gobi12: Fajny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żebym liczył na wygraną (moje wieśniaki nie są stworzone na konkursy :D), ale fajnie to może ożywić społeczność :)
@Lokif: Niezła kolekcja. Widać, że te ode mnie trochę mniejsze, ale na pewno nadrobią ;P

@Heibonna: I tak gęsto masz :D Niezłe poletko ;D

@rafal-tomella: Całkiem duże ;) Moje są chyba jeszcze mniejsze :(

@hetszod: Dużo Ci kwitnie już ;) Przestałeś już obrywać pączki? Pomyśl nad dosypaniem ziemi do doniczek. Możesz urwać wszystkie listki, które są w doniczkach i dosypać ziemi tak, żeby zostało jakieś pół centymetra wysokości