Wpis z mikrobloga

to chyba cie kolego dawno w pl nie bylo. W moich rejonach (slask) lajtowa robote na produkcji znajdujesz doslownie wykonujac jeden dwa telefony czyli w 5 minut. Z takiej roboty z 2 sobotami masz spokojnie 3k, z czego kawalerka na miesiac to 1k. Analogicznie w uk zarobisz za tyranke okolo 1000f o ile bd mial godziny bo jak nie to nawet tego tysiaka nie zarobisz a koszt kawalerki to od 300 do
@Ziomek420:

W moich rejonach (slask) (...) z czego kawalerka na miesiac to 1k.


Nie słuchaj tego co Ci mówią rodzice, bo kłamią, żeby Cię zatrzymać w kraju. Moja przyjaciółka szuka kawalerki do kwoty 1100 zł i to w gorszej części Śląska - Tychy, Mikołów, Łaziska. I wiesz co? Od kilku miesięcy nic nie może wyłapać, bo 1000zl chcą samego czynsu właścicielowi a gdzie jeszcze media, opłaty do spółdzielni i inne. W
@BrockLanders: stary ja nie wiem o co ci chodzi ale mowie ci jak jest u mnie w okolicy kawelerke z oplatami masz spokojnie za 1k a zarobisz spokojnie 3k w pierwszej lepszej firmie, sczescze dziwi mnie to co piszesz bo duzo moich znajomych wchodzilo niedawno na rynek pracy i nikt nie zarabia mniej jak 2000, kazdy raczej 2500 w gore.