Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: Jak pojde na swoje to w ciul rzeczy odpuszcze - 0 grzadek, krzakow do przycinania. Tylko drzewa grill i scianie trawy.
Ciekaw jestem czy tez na starosc mi odbije i bede sobie sam zycie utrudnial " bo somsiedzi majo"
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: moja matka narobiła "skalniaków" kwiatków sratków rabatków, jak przestała się tym zajmować to w cholerę zarosło, bo ja nie mam czasu ani ochoty, żeby walczyć z tymi rozchodnikami i trawą przerastającą wszystko.
  • Odpowiedz
@Vein: ototo dom lepszy
ALE!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogarnięty tak by mieć najwięcej komfortu a jak najmniej obowiązków.
Kusi mnie ta kosiarka autonomiczna...
Jakby jeszcze odeszło koszenie to dopiero w pyte by było :D
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: ja popierdzielam z kosą spalinową, szarpnę się i ogarnę traktorek, bo u mnie ten automat to by może 1/10 tego co mam był w stanie wyrobić. Nie rozumiem kobiet, dom nie skończony, środek budowy ale przy skalniakach trzeba robić "żeby było ładnie". Teraz będzie trzeba (z bólem serca, bo szkoda tej pracy, ale syf tylko) to wszystko skosić przy ziemi żeby normalna trawa rosła
  • Odpowiedz
@jmuhha: mój miał to samo, dosyć, że tyrał w tygodniu to jak przychodziła sobota to trzeba było coś w domu grzebać a jak nie było nic to coś się wymyśliło, teraz jak zmarł i już go nie ma prawie dwa lata i przychodzi sobota to tak szczerze jest nudno w #!$%@?, człowiek nie wie co ze sobą zrobić, leżał w łóżku do południa nie będzie, niby sam coś zacznę grzebać i
  • Odpowiedz