Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#przegryw #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow

Do wszystkich bialorycerzy i różowych pasków, spotkałem się wczoraj nad wodą z tą 17-latka która przyjechała bez żadnych problemów się spotkać, którą podobno 'molestowałem'.

Ona ma to w dupie, ma w------e, nie możecie tego zrozumieć? XD
Uśmiechnięta, dała buziaka normalnie.

Lubiła to co robiliśmy, starych nie będzie parę dni w domu to pewnie przyjdzie do mniej na noc.

Dowiedziałem się że miała jakiegoś chłopaka kiedyś więc może nie dziewica, więc będzie łatwiej....
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dleifteh: podsumujmy to raz na zawsze:
1) nie obchodzi nas to
2) jesteś wiejskim Casanovą walącym konia do laski w ramach podrywu, nadajesz się do serii podrywacze.pl a nie do cywilizowanego świata
3) dziewczyna ze wsi nie ma lepszego wzorca, więc uznała że to normalne, choć nawet z twoich opisów można było wyczuć jej zażenowanie
5) skończ
  • Odpowiedz
@dleifteh: ale co ty sie spierdoksom i przegrywom tłumaczysz co w wieku 20 czy 25 za ręke nawet nie trzymali xD

Tu chyba niektórym chodziło że ta akcja z podwalaniem na tylnim siedzeniu była słaba i masz farta że tego nie zobaczyła, bo pewnie by cie miała za powalonego napaleńca... Zapraszaj ją na wolną chate i tego juz nie da sie s--------ć :)
  • Odpowiedz
  • 0
@pijekubusplay mnie śmieszy to że oni chyba naoogladali się zbyt dużo Hollywoodzkich filmów romantycznych i książek szekspirs naczytali i teraz myślą że tak wygląda życie.

Mj zawsze z dupami wychodziło jak byłem taki "p------y" na swój sposób i o-----------m jakieś rzeczy...

@anyvu
@guccimiet wytłumaczenie mi dlaczego taka jedna laska chce się ze mną spotkać jak ja poznałem jak byłem zalany w c--j i mówiłem jej ze bym ją wyruchal
  • Odpowiedz