Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#przegryw #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow

Do wszystkich bialorycerzy i różowych pasków, spotkałem się wczoraj nad wodą z tą 17-latka która przyjechała bez żadnych problemów się spotkać, którą podobno 'molestowałem'.

Ona ma to w dupie, ma #!$%@?, nie możecie tego zrozumieć? XD
Uśmiechnięta, dała buziaka normalnie.

Lubiła to co robiliśmy, starych nie będzie parę dni w domu to pewnie przyjdzie do mniej na noc.

Dowiedziałem się że miała jakiegoś chłopaka kiedyś więc może nie dziewica, więc będzie łatwiej....
  • 134
@pijekubusplay: ale poczytaj całą historie i wtedy się wypowiadaj. mi naprawdę daleko do białorycerstwa.
Chyba, że serio uważasz, że można wziąć koleżankę na bok od grupki znajomych, przejść się do lasku i zacząć walić konia a ona po 3 dniach jest w tobie zakochana.
@WhiskeyIHaze: No to ty raczej przeczytaj dokładnie, bo on walił na tylnim siedzenie w samochodzie a nie obok niej na przodzie i na jej oczach. Zresztą tez uważam że to dziwne i dobrze że ona tego nie widziała bo tylko swoją gorliwością może ją wystraszyć. Laska lubi macanki, OP idzie do przodu a nie jak reszta przegrywów która po dotknięciu reki dziewczyny zrobiłaby sie czerwona.
serio białorycerze myslicie że jak laska leci na OPa to ten gdy dotknie jej piersi czy tyłka bez pozwolenia, to ta sie oburzy i ucieknie? No #!$%@? xDD


@pijekubusplay: to są właśnie ci ludzie, którzy się wszystkiego boja i nie robią czegoś kiedy coś chcą zrobić bo "cringe" "creep" - srindż, srip #!$%@?. Nic się nie stało ponieważ dupa dalej chce mieć z nim kontakt, a ci #!$%@? dalej klapki na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhiskeyIHaze: mogę nagrać kiedyś dyktafonem jak się miętolimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@piqtrek: jak widać znowu mirki rozkreclili gowno burze
@pijekubusplay: #!$%@? inaczej, dotkniecie piersi, tylka to jest gwałt!

I wy się dziwicie że laski są teraz takie jakie są i większość to księżniczki którym trzeba uslugiwac XD