Wpis z mikrobloga

@cielak44: HLL umrze w ciągu 6 miesięcy.
Czy jest lepszy? To już indywidualna sprawa, na pewno jest bardziej arcade'owy, więc graczy PS do siebie nie przyciągnie. Teamplay też prawie nie istnieje, więc dla osób, które szukają tego typowego war-sima ta gierka nie przypadnie do gustu. Jedynym zasadniczym plusem jaki widzę jest lepsza optymalizacja, ale to do czasu gdy PS dostanie upgrade silnika, czyli w ciągu najbliższych paru miesięcy, wtedy można smiało spodziewać się zastrzyku graczy.

Dla mnie HLL po prostu nie ma tego czegoś. PS wygrywa pod względem graficznym (efekty wybuchów, dym, ogien), dzwiękowym (wybuchające pojazdy, bronie itd.), taktyczny teamplay i pewnie coś jeszcze by się znalazło.
Oczywiście ma wiele wad i niestety deweloperzy mozolnie ulepszają, ale są trochę w rozkroku bo jedną noga stoją na przygotowaniu upgradu silnika, a drugą na dodawaniu contentu by gra całkiem nie
  • Odpowiedz
@sebastian-ka-735: To chyba trafiłeś na jakiś zły serwer bądź ludzi. Ja odkąd kupiłem Hell Let Loose to mam za sobą 2 świetne mecze, w których komunikacja była na bardzo wysokim poziomie. Fakt, że jeszcze prowadziłem swoją drużynę i wygraliśmy dwa razy. Do tego mieliśmy jeszcze zajebistego commandera, który bardzo dobrze ogarniał taktyki jak na pierwszy raz. Gra z początku wydawała się nudna, ale jak już trochę się pograło to naprawdę
  • Odpowiedz
i poza tym, zauważyłem, że Post Scriptum wydaje się biedniejsze w porównaniu do tego co HLL oferuje. Chociażby wnętrza budynków, gdzie w tej pierwszej grze są naprawdę puste. W HLL wejdziesz do każdego budynku i każde wnętrze jest wzbogacone. Grafika też wydaje mi się ładniejsza, a efekty wybuchów też są niczego sobie, bardzo przypominają mi te ze Squad.
  • Odpowiedz