Wpis z mikrobloga

Edukacja seksualna jaka chciałbym dla moich dzieci:
- zawsze uzywaj prezerwatywy bo będzie wpadka albo HIV
- masturbacja w rozsadnych ilościach jest normalna jeśli nie masz partnera
- ktoś może chcieć ci zrobić krzywdę i w takiej sytuacji zrób to i to

Edukacja seksualna jaką ja otrzymałem:
- prezerwatywy nie ma sensu używać bo ma dziurki przez które i tak przechodza HIV i plemniki xD
- prezerwatywy nie ma sensu używać bo chroni tylko w 80% xD
- jak chcesz zwalić konia jest to zło, lepiej idź pobiegaj to ci przejdzie xD
- jak chłopak obejmie dziewczynę to jest jej milo ale chłopakowi bardziej niż miło(w sensie staje mu) xD
- w ogóle to najlepszym zabezpieczeniem jest abstynencja więc najlepiej to w ogóle się nie ruchać bo inaczej wpadnięcie i będziecie mieć HIV xD

Ciekawe czy coś się zmieniło w tym chlewie osranym gównem przez te 10 czy 15 lat
#szkola #polska #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 66
@tomashj2: Jak podczas przytulania chłopakowi "staje" to jest zło najgorsze i armagedon, ale jak ona się w "tych miejscach" "ślini" to już jest ok. Najlepiej się nie rozmnażać w #!$%@? i wymrzeć totalnie. Niech człowiek na nowo wyewoluuje z jakiejś rozwielitki czy ryby to może będzie mądrzejszy i inaczej ukierunkuje światopogląd. Chociaż czasami patrząc na wypowiedzi innych widze, że sami zatrzymali się na poziomie rozwielitki.
cokolwiek nie napiszę to i tak wykop wie swoje.... w czym jest gorsza szkoła? - A w czym są gorsi rodzice? Czy nauczyciele mają akademicką wiedzę na temat edukacji seksualnej? Jak wygląda edukacja w polskiej szkole - a jak wygląda w polskich domach. I TAK jest udowodniane naukowo, że edukacja seksualna powinna zaczynać się w domu. W poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia - i NIE to nie oznacza, że edukacji seksualnej w szkołach
@Klepajro "jeśli" - słowo klucz. Edukacji seksualnej nie uczą specjaliści i nawet nie zawsze uczą nauczyciele biologii. Mnie osobiście uczyła moja wychowawczyni - matematyk i chemik. Wspaniała kobieta, która potrafiła z nami rozmawiać na każdy temat. Ale ilu nauczycieli tak potrafi? Bez wstydu, bez stresu, profesjonalnie... W klasie pełnej buzujących hormonów? Ilu uczniów zada nurtujące pytanie w klasie pełnej kolegów i koleżanek?
@prawa_reka_sorosa: @Klepajro: no właśnie - i tu sięgamy do sedna problemu. Z wcześniejszymi pokoleniami nie rozmawiał NIKT. Ani szkoła ani rodzice... wychowywano w wierze katolickiej gdzie wszystko to grzech... wszystko to wstyd. Właśnie to trzeba przerwać. Temat seksualności musi przestać być tematem TABU. @prawa_reka_sorosa: piszesz dokładnie to - z czym ja uważam że kolejne pokolenie musi walczyć. Czyli żeby nie zwalać całej edukacji tylko na szkole - Ja TATA
@tomashj2:
Chcesz dobrej edukacji w tej kwestii - kup kilka podręczników i spędzaj 45 minut tygodniowo przez rok z dzieciakiem. A potem sam mu coś wybierz do przeczytania.