Wpis z mikrobloga

@lronman: kto to jest, czy jest to osoba która ma jakieś wyjątkowe znaczenie w tym kraju lub kimś wysoko postawionym w rządzie? Bo jeżeli nie to szkoda czasu i nerwów by sobie tą osobą zawracać głowę.
  • Odpowiedz
Żaden stary styl nie wróci. Jego filmy to syf. Ile można oglądać twarz podróżnika zamiast miejsc, które odwiedza. Zrezygnowałem z oglądania zanim pojawiła się ta dziewczyna. Tak samo ten Pater. Mi się znudziło, strasznie ciężko jest oglądać ciągle czyjąś mordę. W ogóle nie czułem jakbym oglądał coś czego nie widziałem, bo ciągle ich mordy na ekranie. Nudne jak cholera.


@krne: A mi się od razu nie spodobało jak sobie robił
  • Odpowiedz
@frikuu:

tylko że jeden człowiek z ukochanej osoby potrafi stać się kimś obojętnym lub zostać nawet wrogiem


Nie ma w tym nic dziwnego, bo tak naprawdę to czasem cienka jest granica między fajnym uczuciem a szczerą nienawiścią. Przykładowo, masz fajną dziewczynę, jest super, a nagle dowiadujesz się, że np. od 2 miesięcy śmiga po innym bolcu, a w nocy się przytula do ciebie i mówi, że tak bardzo cie kocha.
  • Odpowiedz
A mi się od razu nie spodobało jak sobie robił jaja z Albańczyków, że jest królem Albani. Gimbohumor, a nie programy podróżnicze.


@TheMan: Mnie to najbardziej r-------o w całej jego twórczości xD Albańce mu o mało nie wklepali wtedy xD
  • Odpowiedz