Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze myślę laska nie była podróżnikiem/jutuberem a teraz się wybila z nim i koniec? Do tego dostaje zaproszenia na jakie eventy z tym związane ?

Pomijam już fakt że Faza z nią w odcinkach się #!$%@?ł jak autostopem na koniec świata w USA też z pustą blondi...m
  • Odpowiedz
Ciągle odkładałem na później zakończenie ostatniej serii i chyba zostały mi 3 ostatnie odcinki, ma ktoś lustro (,) ?
Jaki poziom by nie był obejrzałem tyle, że po prostu chciałbym obejrzeć do końca.
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: No tak, bo jak juz poświecasz sie dla jutuba automatycznie bierzesz na siebie śluby św. Googla. Musisz żyj w celibacie i społecznej alienacji. Kilka razy do roku masz prawo zobaczyć innych ludzi w trakcie pielgrzymki na konwenty lub pokazy. Chciał zaprosić do swojeg9 programu papieża - to mogl zaprosić, nikt mu nie broni. Pokrecił odcinki ze swoja dupą bo chciała w nich być. Chciał być szczęśliwy, jak każdy. Hejt z
  • Odpowiedz
+648

@lronman: w sumie to lekko dziwne, że ludzie którzy rzekomo się kochają, podróżują ze sobą, spędzają wspólnie długie miesiące, nagle się rozstają i nie są nawet jakoś specjalnie przygnębieni "gdyż po prostu... jest to przeszłość. ;)"


@frikuu: to najczęściej dotyczy kobiet nie wiem czy zauważyłeś. Faceci nie potrafią tak dobrze udawać, że kogoś kochają dla innych korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lronman: faza wyszedł na tym jak zabłocki na mydle - stracił dużą część fanów, a zbiórką na powrót również godność. Za to Sandrusia ma 15k obserwujących na insta i może zaczynać karierę influencerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przynajmniej będą ciekawsze odcinki. Jak wyjechali do Azji jeszcze szło znieść to ale juz w Ameryce Południowej to flaki z olejem były i przestałe oglądać.
  • Odpowiedz
@lronman: UUuuuuuu ... stereotypowa kobieta hipergamia FTW

Było fajnie ale teraz jestem znana i lubiana, codziennie 500 typów do mnie podbija, ofert randek nie zliczę, jem codziennie za free, kopa w dupę daje grubasowi bo przecież jestem TOP TOP.
.

Ile można oglądać twarz podróżnika zamiast miejsc, które odwiedza.

(...)

Mi się znudziło, strasznie ciężko jest oglądać ciągle czyjąś mordę. W ogóle nie czułem jakbym oglądał coś czego nie widziałem, bo
  • Odpowiedz
@miciek335: wczoraj jeszcze wisiał na FB i IG Fazy wpis z info, że jest na Litwie, że prosi widzów o powrót do oglądnia+ że to on zerwał z Sandrusią. U mnie teraz początek dziennej, więc wchodzę poczytać komcie do kawy, a post usunięty xD Pewnie złapał ból zada o krytykę Karynki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Spearo: serio zdjął xD?

A to, że tak pisze to wiem, tylko właśnie pytanie ile w jego słowach prawdy. Myślę, że najwięcej to się dowiemy po Woodstocku, bo alkohol rozwiązuje ludziom języki( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz