Wpis z mikrobloga

@Riczler: Rzuć okiem na to, co sprzedają w Medicine. Da się dostać koszulki bez nadruków, lekko przylegające, z dekoltem prostym lub w lekki serek. Materiał dobrej jakości, jednocześnie w gramaturze wiosenno-letniej. Na wyprzedażach bierzesz 2 w cenie 1 i masz koszulkę za 20-30zł.
@NyanNyan: 80 % kupionych przeze mnie koszulek w ostatnim czasie to właśnie w Medicine. Dodatkowo, od czasu do czasu (choć nie zawsze) zdarzają im się koszulki z ciekawymi autorskimi nadrukami. W zeszłym roku wpadłem na chwilę i tak mi one spodobały, że zakupiłem z 5 za ponad 200 zł :] A że jestem fanem koszulek ( w szafie mi się już nie mieszczą), jestem w tej kwestii wybredny i nie lubię
@Riczler ja dokonałem kiedyś odkrycia, New Yorker ma koszulki zwykle bez żadnych nadruków w różnych kolorach w cenach 12-15 zl, polecam, zawsze kupuje po kilka od razu.
@le_banana: Niestety, takie czasy nastały, że żeby kupić "normalne" ciuchy, trzeba się nachodzić. Facet o budowie faceta (tors w trójkąt, ręce i nogi zdecydowanie nie jak patyki) nie włoży nóg w większość spodni i koszulek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@? miałem to samo ostatnio a co lepsze, w H&M zwykły biały-tshirt był droższy niż te wszystkie #!$%@? z jakimiś alternatywnymi nadrukami lub obrazkami. #!$%@? serio???
zamówiłem 5 koszulek z allegro po 13 zł, rozmiar 4xl :P

fajna jakość i gramatura 160g - ALE NIE SOM FIRMOWE WIENC #!$%@?

polecam


@xXx_perun_xXx: #!$%@? podkoszulki które w ogóle nie przepuszczają powietrza
Pedalski krój - dziwne dekolty i za duze rozmiary identyko jak u typów ze środowiska lgbt. Właśnie takie stroje na nich widuje


@Riczler: XD hm ma pełno basiców. Ty jesteś po prostu głąbem. W każdej sieciówce mają 'zwykłe' koszulki.