Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Kiedy mieszkałam w mniejszej miejscowości to przyjechał młodszy kuzyn z kolegą z Warszawy i powiedział do moich rodziców "Pewnie tu wifi nawet nie odbiera" xD co by było gdyby przyjechał na wieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mescuda: Ja tam nawet lubię tą wies na której mieszkam. Przynajmniej nie jestem aż takim zjebem żeby myśleć że na wsi ludzie piją krupnik... Tfu na to, nawet menele pod sklepami tego nie tykają.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: a jak jest? Mam bacie na wsi jest tam jedna ulica, brak sklepu, połowa wsi ma problemu alkoholowe, #!$%@? podwórka i co druga chata #!$%@?, kury, świnie, krowy, brudna rzeka pełna śmieci, 24h #!$%@? gównem od zwierząt, zaściankowość i braki zasięgu.
  • Odpowiedz
@Mescuda: To ja się wypowiem, bo jestem z porządnej, dużej wsi na podkarpaciu. Jak pojechałem na zachód Polski i widziałem te poniemieckie stodoły i rozwalone domy to się za głowę złapałem, że można tak żyć. U nas wszystkie domy nowe, estetyczne, trawniki skoszone, no kultura jak na dobrych przedmieściach. Do tego sklepy, szkoły, kościoły, biblioteki w każdej wiosce, nawet komunikacja w miarę działająca. Dużo zależy od mentalności ludzi i władz. Wieś
  • Odpowiedz
  • 0
@Eustachiusz podobnie, autobusy do Krakowa i miasta 80k co 15/20min czasem nawet częściej. Jak zobaczyłem trawniki z Wrocławia to nawet śmiechłem, podobnie wyglądają ugóry u mojej babci gdzie ostatni raz coś było posadzone/posiane 15 lat temu xd
  • Odpowiedz