Wpis z mikrobloga

Najdziwniejsza, a zarazem natrudniejsza rzeczą jaka mnie spotkała na kwasowym tripie. Dokladnie na 300ug Al lada, bylo to, ze przestalem rozumieć Zero/nic/pustke/nicość

Mój mózg kazał mi zapomnieć o tym ze czegos moze nie byc, ze moze byc NIC. Przekonał mnie dość mocno ze zawsze coś jest, być musi. Nicość to twór ludzki i powinienem o tym zapomnieć. Tak mocno kwas mi mozg zgniatal, do momentu az powiedzialem sobie no dobra czaje!

I wtedy splynalem sobie do krainy rozkosznych wizuali i juz bylo fajnie do końca

#narkotykizawszespoko #lsd
  • 65
  • Odpowiedz
@CacyIsBack to samo miałem po ald52 + MDMA (pomarańczowa Tesla). Całkowita pustka, żadnej myśli. Nie potrafiłem sklecić zdania, a nawet o tym pomyśleć. Jakby mnie nie było, chociaż wiedziałem że jestem. Chciałem się czegokolwiek zaczepić, ale nie było nic
  • Odpowiedz
@kubako: stwierdzam po tym co gadał,
zestawiam to z tym jak żył, kilka żon, alkohol i fajka xD żadna istota, która choć raz przekroczyła progi mahasamadhi by takich rzeczy nie robiła, to chyba oczywiste xD
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: co do wattsa, to polecam słuchać całych wykładów, a wręcz serii wykładów, bo wiele to są zamknięte cykle. W ten sposób można zrozumieć jego przekaz. Na youtubie jest milion filmików z urywkami, które nie oddają zbytnio tego o czym opowiada :/
  • Odpowiedz
która choć raz przekroczyła progi mahasamadhi by takich rzeczy nie robiła, to chyba oczywiste


@FarmaceutaAmator: jak to "choć raz" - przecież to się robi tylko raz ;)

Ale za alkohol punkt dla ciebie - to rzeczywiście może być trudna do zrozumienia karta historii Wattsa.
Niemniej nadal uważam, że bardzo warto go słuchać. Mówił dobrze i potrafił wytłumaczyć trudne kwestie ludziom zachodu w prosty i zrozumiały sposób. No chyba, że mówił nieprawdę,
  • Odpowiedz
@kubako: w jednym ciele raz, chodzi o to, że takie doskonałe istoty wracają potem nauczać i nie palą i nie piją, a swoim życiem dowodzą nauczaniom, to praktyka na ścieżce duchowej prowadzi do progresu a nie siedzenie i gadanie bo to każdy z nas może robić
  • Odpowiedz