Wpis z mikrobloga

Czy jest na sali jakiś specjalista od wiatraków? Potrzebuje kupić jakiś zwykły wiatrak na biurko. Taki, żeby się kręcił, dawał powiew i się nie rozdupcył po kilku użyciach. Wiem, że jak wiatrak, to tylko taki powyżej 300 zł, bo inne to nie kręcą się tak jak powinny, ale może coś znajdę. xD
Na allegro milion różnych wiatraków, większość to nonamy, co nie ułatwia wyboru. Ceny zaczynają się 40/50 zł, może warto dodać te kilka dyszek na coś solidniejszego? Kupowaliście coś ostatnio albo macie jakiś model do polecenia? Gdyby był do kupienia stacjonarnie w #krakow to jeszcze lepiej.

#kiciochpyta #wiatrakiboners #lato #allegro #niewiemjaktootagowac #technologia (nie bijcie mocno za ostatni tag)
Kolarzino - Czy jest na sali jakiś specjalista od wiatraków? Potrzebuje kupić jakiś z...

źródło: comment_nVfOAWIHAlNErpEX3DVIxtRIHe5XNAeB.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Pimenista: dziękuje Pan elektroda, będę pamiętał, proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@waciak: wygląda spoko, tylko przydałby mi się taki mniejszy, na biurko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@plasq: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzangyl: sam pomysł na to gówno niezły (wiem, bo mam), ale jest to na tyle małe, że schłodzi mordę z max 1 metra no i cena przeraża (teraz jakiś nowy model wypuścili i trzeba zabecalować ok. 150 zł, ja za używkę dałem 8 dyszek). Gdyby wrzucili cichy wentyl 230 mm, pojemniki na wodę po obu stronach i cena nie wynosiła więcej jak 180 zł to naprawdę warto by było to
  • Odpowiedz
@Kolarzino ja ze 3- 4 lata temu kupilem taki za 50 zł z przesyłką z alledrogo (stojacy), napierdziela cale lato rok w rok i dalej żyje, wykonanie dosyć tandetne, ale swoje zadanie spełnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolarzino: poszukaj na USB takiego małego na podstawce z drucika ewentualnie dwóch, wbrew pozorom dają radę i są tanie, z większych to AEG 5526 całkiem mocny jak na swój rozmiar ale cena kolo 120
  • Odpowiedz
@waciak: jak z Radomia, to biorę xD najważniejsze, że ma światło led i podświetlenie boczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajna opcja, rozejrzę się w temacie, tylko martwią mnie trochę opinie xD

Urządzenie przy 4 uzyciu wylało cała wodę na stół-zalewając smartfon,laptop i kota.

Rovus Arctic Cooler ma tyle wspólnego z klimatyzatorem co baletnica z czołgista.

urzadzenie ma tyle wspolnego z klimatyzatorem, co piekarnik z odtwarzaniem muzyki!

wszystko co mango sprzedaje,to jest szajs.moja przyjaciółka,blondynka,kolejny raz,dała się
  • Odpowiedz