Wpis z mikrobloga

Czy jest na sali jakiś specjalista od wiatraków? Potrzebuje kupić jakiś zwykły wiatrak na biurko. Taki, żeby się kręcił, dawał powiew i się nie rozdupcył po kilku użyciach. Wiem, że jak wiatrak, to tylko taki powyżej 300 zł, bo inne to nie kręcą się tak jak powinny, ale może coś znajdę. xD
Na allegro milion różnych wiatraków, większość to nonamy, co nie ułatwia wyboru. Ceny zaczynają się 40/50 zł, może warto dodać te kilka dyszek na coś solidniejszego? Kupowaliście coś ostatnio albo macie jakiś model do polecenia? Gdyby był do kupienia stacjonarnie w #krakow to jeszcze lepiej.

#kiciochpyta #wiatrakiboners #lato #allegro #niewiemjaktootagowac #technologia (nie bijcie mocno za ostatni tag)
Kolarzino - Czy jest na sali jakiś specjalista od wiatraków? Potrzebuje kupić jakiś z...

źródło: comment_nVfOAWIHAlNErpEX3DVIxtRIHe5XNAeB.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolarzino: 1. Wejdź na stronę OBI/Castoramy czynionego tego typu marketu - najlepiej ten do którego masz najbliżej
2. Sprawdź wiatraki inich dostępność w sklepach.
3. Jedz kupić wiatrak.

Kupiłem z 3 lata temu jakiś za 70-80 w obi I działa do dziś. Nie jest jakimś cudem z wodotryskami ale swoje zadanie spełnia.
  • Odpowiedz
@Kolarzino ludzie, kwa, dorosly facet nie potrafi kupic sam wiatraka? jedziesz do auchan/rtveuro/innego tam, stajesz przed wiatrakami i wyciagasz reke. bierzesz ten, ktory fajnie dmucha #pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolarzino: Niedawno kupowałem dla siebie i po zrobieniu riserczu kupiłem https://www.castorama.pl/wentylator-stojacy-blyss-z-pilotem-40-cm-czarny-id-1008540.html .

Wydaje mi się, że do 200zł to najlepsza opcja. 6 poziomów mocy, na najwyższym wywiewa mi wszystkie papiery w pomieszczeniu. Do tego bardzo cichy, wbudowany tryb nocny i symulujący powiewy wiatru (chyba, bo jak dla mnie działa jak nocny xD), sterowany pilotem.
Cyrkulacja w poziomie, w pionie i połączenie tych dwóch
  • Odpowiedz
zwykły wiatrak na biurko. Taki, żeby się kręcił, dawał powiew i się nie rozdupcył po kilku użyciach


@Kolarzino: Kupiłem jakiegoś no-name za 60 czy 70zł rok temu, wieje/kręci czy jak to się tam mówi całkiem nieźle, ale na pełnej mocy jest głośny jak samolot, gdybym teraz szukał to dołożyłbym drugie tyle byle był w miarę cichy.
  • Odpowiedz