Wpis z mikrobloga

@emilkos8: Pamiętaj, żeby wyzbyć się małomiasteczkowych nawyków, mieszkasz teraz w Warszawie. Musisz mieć IPhone’a, chodzić na sushi w porze brunchu, słuchać trapu, ubierać się modnie i k------o lub alternatywnie, udawać ze urodziłaś się w Warszawie i j---ć tych wieśniaków którzy przyjeżdzają z okolicznych pipidówek, chodzić na kluby, stać się influencerką na insta i ciagle narzekać kiedy w końcu 2 nitka metra.

Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@emilkos8: Skoro rowerem to pamiętaj, że przejeżdżasz tutaj wszędzie na czerwonym i najlepiej środkiem jezdni ( )
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: jeszcze trzeba hejtować wszystkich z tablicami LLU!

najlepiej środkiem jezdni ( )


@Tr8025: welp, część rowerzystów jedzie środkiem pasa, żeby nie można było ich wyprzedzać "na gazetę", kiedy jedzie coś z naprzeciwka.

/co nie zmienia faktu, że znaczna część rowerzystów w Warszawie to faktycznie podludzie/
  • Odpowiedz
@emilkos8: jakość powietrza oraz wody, z drugim sobie jako tako radziłem bo wodę oligoceńską miałem praktycznie pod blokiem, ale smród powietrza w zimę nie do przeżycia dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rzeczy takie jak hałas przeważnie mi nie przeszkadzają, ale mieszkanie w bloku jednak było niebezpiecznie blisko przekroczenia granicy. do tego czas dojazdu miałem prawie identyczny jak teraz xD (ZTM ~45 minut, samochód 1-1.5h)
  • Odpowiedz
@emilkos8: Nie dokarmiaj gołebi na parapecie bo będą ci rano gruchać. Pobierz sobie wszystkie appki do taxówek (uber, bolt, taxify) i hulajnóg, jedzenia (uber eats i wolt) i jedź na kodach zniżkowych, które co chwilę się trafiają.
Ogarnij gdzie masz najblizszy sklep czynny w niedziele i sprawdź gdzie masz najbliższy sklep spożywczy w którym ceny nie są zawyżone
  • Odpowiedz