Wpis z mikrobloga

@limitless93: Jeżeli chodzi o siodło to praktycznie każde podejdzie, nawet stare z jarzemkiem. Zdejmujesz jarzmo i montujesz do sztycy, rozstaw prętów jest standardowy. W decathlonie powinno być wszystko co potrzebujesz, jak nie na półkach to do zamówienia przez serwis, chociaż wiele części taniej wyjdzie zamówić na allegro. Ja w swoim trochę już porzeźbiłem. Wymieniłem min korbę na mniejszą, chciałem zamówić 40T od tribana easy, ale wołali za nią prawie 200 zł
@limitless93: Denta mi poszła po 1200km, ale kup w zapasie jedna. Do tego jakieś spodenki albo bieliznę z wkładka. Chlapacze olej chyba że będziesz teraz jeździł albo w czasie deszczu. Gust have wg mnie to oświetlenie, bo przy standardzie to raczej dramat jest. Przód plus tył. Dodatkowo #!$%@? na bidon, jakiś kask plus rękawiczki. Wszystko dostaniesz w Decathlonie.
@limitless93: nie muszą być błotniki (ja na Tribanie 100 jeżdżę bez i tylko raz żałowałem, ale wtedy i tak przemokłem cały więc bez różnicy), ale ass saver to koniecznie sobie kup, mokry rów to nie jest przyjemne uczucie, a do tego dużo deszczu nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i dodatkową zaletą ass savera jest to że można go szybko zamontować i zdjąć i kosztuje grosze.