Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy bo juz naprawde mam takie nerwy, ze #!$%@? ten telefon o sciane.. juz jakis czas temu pisalem o problemie z pamięcią i caly czas jest to samo, a nawet gorzej.
Nic kompletnie nie sciagam, nie robię juz nawet zdjec. Jakby tego bylo malo juz nawet zaczynam usuwać aplikacje z ktorych rzadko korzystam a i tak gowno to daje.
ZARAZ dojdzie do tego ze bede mial tylko apke wypoku i whatsappa zainstalowanego.. pomocy bo naprawde telefon wyladuje w śmietniku albo #!$%@? przez okno. Pacjent to p9 lite #huawei #android
  • 7
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: jak już naprawdę będziesz zdesperowany to jeszcze spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, tylko zgraj z niego rzeczy na których ci zależy(zdjęcia dokumenty) bo wszystko usunie
i kontakty bo te z telefonu też stracisz
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg
@soldier30p
To jest naprawde jakis zart. Jedyne apki jakie mam na tel to whatsapp, allegro, ali, messenger i wykop
Tak naprawde tylko z whatsappa korzystam i wykopu. Resztę moglbym bez problemu usunac. Gdzie ta pamiec jest.. jeszcze na dodatek co chwile znika kolejna a ja juz nie mam co usuwac XD
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Przecież masz w systemie w ustawieniach "Pamięć" wykresik pokazujący co najwięcej zajmuje (zdjęcia, system itp.)

A i tak dużo lepszym rozwiązaniem jest "Files by Google" https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.nbu.files
Od razu pokaże Ci konkretne pliki do wywalenia.

Dodatkowo Google Photos i synchronizacja zdjęc - okresowo wywalaj te zdjęcia które się już zsynchronizowały (z apki jest taka opcja).
  • Odpowiedz