Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest normalna... Niestety jest też matka że swoją matkami dwoma bombelkami, ja #!$%@? jeden drze mordę od pół godziny a drugi na bieżąco od godziny karmiony jest przez babcie drożdżowka, odwraca się co chwilę i wsadza mu drożdżowke do tej bombelkowej mordy i uwaga #!$%@?, to jeszcze nic xD te dwie #!$%@? wlazly do busa z WÓZKIEM, który zablokował cały korytarz i sapią, że bus ma opóźnienie,, w takim tempie to my nigdy nie dojedziemy do #szczecin " no ciekawe czemu może dlatego że ludzie #!$%@? wsiadaja pół godziny bo na środku korytarza jest wózek? XD wiecie chcą zadzwonić i złożyć skargę że jest opóźnienie XD D D gdyby ktoś nie wierzył w tą cudowna opowieść to załączam zdjęcie z momentu karmienia bombelka wodą, ujęcia drozdzowki nie mam PS nie nic u nie powiem bo to i tak nie ma sensu, lepiej wam tu o tym napisać. #zalesie #bus #podrozujzwykopem #gownowpis
źródło: comment_6Hg6yB8Q95deGQhcFQwTcjJev3e8BewZ.jpg
  • 101
@Dino_Drezno muj borze, komuś nie chce się bawić w merytoryczną dyskusje z jakimś zjebem którym ocenia ludzi po tym czy mają samochód po czym.. sam jedzie autobusem xD na dodatek wrzuca zdjęcie małego człowieka z jakimiś podpisami złości bo przecież małe dziecko któremu rosną zęby musi cały coś gryźć, skandal.

@Jamniczek97

mam samochód, po prostu byłem zmuszony jechać tym busem z bydlem

Pomyślała matka męcząc się w autobusie i ukradkiem widząc, że
@RubinWwa wyższy poziom nawet nie wiem jak to nazwać (#!$%@? umysłowego) czy coś w tym stylu.. ja wiem że wykopki nienawidzą kobiet, matek, starszych ludzi, kierowców tirów, homoseksualistow, normikow, Ukraińców, dzieci, grubych ludzi... teraz się dowiaduje ze korzystanie z komunikacji miejskiej to prawie jak być menelem i ogólnie tylko patola korzystac z mpk( _) ludzie jak Wy się odnajdujecie wogole w społeczeństwie nienawidzac praktycznie wszystkich i wszystkiego
@Jamniczek97: sorry, ale akurat wózek jest złożony i stoi przy kierowcy tak, żeby nie blokować przejścia ..

Walizki większe zawsze idą na tyły, a korytarz jest zupełnie pusty ..

Karmienia dzieciaków - zarzutów i szydery, że wpierdziela drożdżówkę nawet nie skomentuje, bo na pewno jesteś rodzicem i dietetykiem, który doskonale zna zapotrzebowanie kaloryczno-smakowe dla każdego „bombelka” ..

Reasumując - mega żenujący wpis ..
@kirk_knut: obrońca starych pieczar, madek p0lek i bombelków? Jak ktoś się nie potrafi zachować w miejscu publicznym to niech publicznie się nie pokazuje.
I też pojadę klasykiem 'jeszcze mi tu krówką ciamka nad uchem'.
Olaboga ktoś jedzie z dzieckiem transportem publicznym, ale śmieszne xD madka z bombelkiem xD nie zwrócę im uwagi tylko posapie na mirko xD

Życzę ci przynajmniej bliźniaków kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale najpierw zrób prawko bo siara w chij jeździć pksem
@Jamniczek97 #!$%@? stary ale co cie tu tak #!$%@??
Naprawdę jesteś aż taką amebą ze trzeba ci tłumaczyć, że nie każdy ma samochód i czasami ludzie muszą korzystać z transportu publicznego? Myślisz, ze ta "madka" (tak, teraz każda kobieta z dzieckiem to madka, co za wstyd, jak można miec bachora, skandal) czuje sie komfortowo, ze musi się tluc jakims busem? Pewnie by chciala, żeby jej mąż podwiózł ja jakims bmw x5 zeby
@Jamniczek97: Wszystko w życiu jest możliwe ale jak już operujesz między General Manager a Head Office prawdopodobieństwo, że zaczniesz rozwozić pizzę jest znikome. Ale życzę ci powodzenia w remoncie.