Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest normalna... Niestety jest też matka że swoją matkami dwoma bombelkami, ja #!$%@? jeden drze mordę od pół godziny a drugi na bieżąco od godziny karmiony jest przez babcie drożdżowka, odwraca się co chwilę i wsadza mu drożdżowke do tej bombelkowej mordy i uwaga #!$%@?, to jeszcze nic xD te dwie #!$%@? wlazly do busa z WÓZKIEM, który zablokował cały korytarz i sapią, że bus ma opóźnienie,, w takim tempie to my nigdy nie dojedziemy do #szczecin " no ciekawe czemu może dlatego że ludzie #!$%@? wsiadaja pół godziny bo na środku korytarza jest wózek? XD wiecie chcą zadzwonić i złożyć skargę że jest opóźnienie XD D D gdyby ktoś nie wierzył w tą cudowna opowieść to załączam zdjęcie z momentu karmienia bombelka wodą, ujęcia drozdzowki nie mam PS nie nic u nie powiem bo to i tak nie ma sensu, lepiej wam tu o tym napisać. #zalesie #bus #podrozujzwykopem #gownowpis
źródło: comment_6Hg6yB8Q95deGQhcFQwTcjJev3e8BewZ.jpg
  • 101
@Jamniczek97: ja to tego kompletnie nie rozumiem. Widać, że koledzy bez rodzin są. Zawsze hejt, że madka zabiera wrzeszczące bachory do busa/pociągu/samolotu. A mi się zawsze przypomina wtedy powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był". Jestem ciekawy, czy ty nie jeździłeś z matką autobusem. Na wakacje to pewnie samolotem też nie, bo i po co zawsze tylko auto i wózek. Odezwij się do mnie jak dorośniesz i będziesz miał > 30 lat
@Jamniczek97: To ja kiedyś miałem sytuację w której wyciągałem swoją torbę z bagażnika busa i była przywalona złożonym wózkiem. Zostawiłem wózek obok busa, wróciłem do kierowcy i powiedziałem żeby albo on albo właściciel wózka wsadzał go z powrotem bo mnie on zupełnie nie obchodzi bo jest nie mój i nie mam na to czasu, a pyzatym jak kogoś nie stać na samochód to równie dobrze nie powinno go być stać na
ja to tego kompletnie nie rozumiem. Widać, że koledzy bez rodzin są. Zawsze hejt, że madka zabiera wrzeszczące bachory do busa/pociągu/samolotu. A mi się zawsze przypomina wtedy powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był". Jestem ciekawy, czy ty nie jeździłeś z matką autobusem. Na wakacje to pewnie samolotem też nie, bo i po co zawsze tylko auto i wózek. Odezwij się do mnie jak dorośniesz i będziesz miał > 30 lat i założysz
@Jamniczek97: ale widać nie przekazali Ci wszystkich najważniejszy wartości np. nie klasyfikowania ludzi wedle tego czy mają samochód czy nie. Po 97 w nicku wnioskuję, że jesteś jeszcze młody, ale już pełnoletni, więc dlaczego nie zarobisz sobie na samochód, żeby nie musieć podróżować z innymi ludźmi? Przypominam Ci, że również byłeś dzieckiem i być może tego nie pamiętasz, ale tez lubiłeś podrzeć ryja. Jak każde normalne dziecko.
@Jamniczek97: To ja kiedyś miałem sytuację w której wyciągałem swoją torbę z bagażnika busa i była przywalona złożonym wózkiem. Zostawiłem wózek obok busa, wróciłem do kierowcy i powiedziałem żeby albo on albo właściciel wózka wsadzał go z powrotem bo mnie on zupełnie nie obchodzi bo jest nie mój i nie mam na to czasu, a pyzatym jak kogoś nie stać na samochód to równie dobrze nie powinno go być stać na
@Jamniczek97 o nie, dziecko... Obrzydliwie!

"Moi rodzice potrafili zarobić na samochód" - masz 22, wydupcaj i zarób na samochód, nie skomlaj jak pies że dzieci. Nie stać cię? Zainwestuje w słuchawki i skończ płakać.

Mam nadzieję że takie malkonetenty "oooo nieeee bombelek płacze hehe, do wora albo w domu siedzieć iks #!$%@? de" nigdy nie dorobią się potomstwa i zdechną bez nikogo w jakiejś dziurze.

Pozdrówka i miłej wycieczki miras.
(wózki) są gorsze, bo słoiki jadące że mną nie #!$%@? plecaków i innych gowien na środek


@Jamniczek97: niczyja wina, że mieszkasz na jakimś #!$%@? gdzie jedynym środkiem transportu jest rozklekotany busik gdzie nie ma miejsca na wózek. jeśli nie chcesz się męczyć z takimi sytuacjami, to się przeprowadź do miasta. tam może i będą drące japę dzieci, ale chociaż w autobusie będzie miejsce na wózek.

a co do drącego japę dziecka,
@Jamniczek97:

są gorsze, bo słoiki jadące że mną nie #!$%@? plecaków i innych gowien na środek. Poza tym wychodzę z założenia, że nie robi się dzieci skoro nie potrafi się im zapewnić nawet #!$%@? samochodu i trzeba je targac busami i pociągami xD

gdzie przewodzić bagaż ustala kierowca. Co jest nie tak z Twoimi rodzicami że nie zapewnimy ci samochodu tylko musisz jeździć autobusami i zatruwasz powietrze innym?
@Jamniczek97: jezu to czemu im nie zwrócisz uwagi?

ostatnio leciałam samolotem i jakiś gówniak #!$%@?ł mi w fotel od momentu kiedy usiadłam na swoim miejscu, wytrzymałam może 15 minut tej gali boksu, odwróciłam się i zdążyłam powiedzieć tylko

Przepraszam, czy (...)


Babka bombelkowi powiedziała "widzisz nie wolno" (xD mogła mu wcześniej powiedzieć, to fakt), bombelek uśmiechnął się, skrzywił i nie dotknął mojego fotela ani razu ( ͡° ͜ʖ ͡
@dexxter: dokładnie, buractwo i brak jakiegokolwiek zrozumienia z komentarzy aż ocieka. Debile nie są w stanie zrozumieć, że na oko dwuletnie dziecko jeszcze wszystkiego nie rozumie i może zdarzyć się tak, że będzie płakało w środkach komunikacji. Ale dla normalnego człowieka to jest całkowicie zrozumiałe. Jak jaśnie panowi aż tak przeszkadzają inni ludzie to nikt nie broni mu jeździć swoim samochodem.