Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest normalna... Niestety jest też matka że swoją matkami dwoma bombelkami, ja #!$%@? jeden drze mordę od pół godziny a drugi na bieżąco od godziny karmiony jest przez babcie drożdżowka, odwraca się co chwilę i wsadza mu drożdżowke do tej bombelkowej mordy i uwaga #!$%@?, to jeszcze nic xD te dwie #!$%@? wlazly do busa z WÓZKIEM, który zablokował cały korytarz i sapią, że bus ma opóźnienie,, w takim tempie to my nigdy nie dojedziemy do #szczecin " no ciekawe czemu może dlatego że ludzie #!$%@? wsiadaja pół godziny bo na środku korytarza jest wózek? XD wiecie chcą zadzwonić i złożyć skargę że jest opóźnienie XD D D gdyby ktoś nie wierzył w tą cudowna opowieść to załączam zdjęcie z momentu karmienia bombelka wodą, ujęcia drozdzowki nie mam PS nie nic u nie powiem bo to i tak nie ma sensu, lepiej wam tu o tym napisać. #zalesie #bus #podrozujzwykopem #gownowpis
J.....7 - Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest n...

źródło: comment_6Hg6yB8Q95deGQhcFQwTcjJev3e8BewZ.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Jamniczek97:wykopek robi zdjęcia innym ludziom na ulicy- święte oburzenie, że się #!$%@? do innych ludzi. Również Wykopek robi zdjęcia jakimś dzieciom w autobusie-te same wykopki: "o Hui, współczuję, #!$%@?ć madki, antynatalizm, dzieci wozić uberem".
  • Odpowiedz
@Jamniczek97:

są gorsze, bo słoiki jadące że mną nie #!$%@? plecaków i innych gowien na środek. Poza tym wychodzę z założenia, że nie robi się dzieci skoro nie potrafi się im zapewnić nawet #!$%@? samochodu i trzeba je targac busami i pociągami xD

gdzie przewodzić bagaż ustala kierowca. Co jest nie tak z Twoimi rodzicami że nie zapewnimy ci samochodu tylko musisz jeździć autobusami i zatruwasz powietrze innym?
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: jezu to czemu im nie zwrócisz uwagi?

ostatnio leciałam samolotem i jakiś gówniak #!$%@?ł mi w fotel od momentu kiedy usiadłam na swoim miejscu, wytrzymałam może 15 minut tej gali boksu, odwróciłam się i zdążyłam powiedzieć tylko

Przepraszam, czy (...)


Babka bombelkowi powiedziała "widzisz nie wolno" (xD mogła mu wcześniej powiedzieć, to fakt), bombelek uśmiechnął się, skrzywił i nie dotknął mojego fotela ani razu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@dexxter: dokładnie, buractwo i brak jakiegokolwiek zrozumienia z komentarzy aż ocieka. Debile nie są w stanie zrozumieć, że na oko dwuletnie dziecko jeszcze wszystkiego nie rozumie i może zdarzyć się tak, że będzie płakało w środkach komunikacji. Ale dla normalnego człowieka to jest całkowicie zrozumiałe. Jak jaśnie panowi aż tak przeszkadzają inni ludzie to nikt nie broni mu jeździć swoim samochodem.
  • Odpowiedz
  • 13
@Dino_Drezno muj borze, komuś nie chce się bawić w merytoryczną dyskusje z jakimś zjebem którym ocenia ludzi po tym czy mają samochód po czym.. sam jedzie autobusem xD na dodatek wrzuca zdjęcie małego człowieka z jakimiś podpisami złości bo przecież małe dziecko któremu rosną zęby musi cały coś gryźć, skandal.

@Jamniczek97

mam samochód, po prostu byłem zmuszony jechać tym busem z bydlem

Pomyślała matka męcząc się w autobusie i ukradkiem widząc, że
  • Odpowiedz
@dexxter na wakacje z dzieckiem tylko samolot.
Sam wytrzymam kilkanaście godzin w samochodzie na Chorwację, ale z dzieckiem nie ma opcji.
Szkoda się męczyć. Tylko samolot i lot do 4h Max.
  • Odpowiedz
@dexxter bo nie stać Cię na prywatny samolot ;-)
Też niestety latam na wakacje czarterami lub rejsowymi, bo mnie nie stać na prywatny samolot, więc łączę się z Tobą w bólu.
  • Odpowiedz