Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest normalna... Niestety jest też matka że swoją matkami dwoma bombelkami, ja #!$%@? jeden drze mordę od pół godziny a drugi na bieżąco od godziny karmiony jest przez babcie drożdżowka, odwraca się co chwilę i wsadza mu drożdżowke do tej bombelkowej mordy i uwaga #!$%@?, to jeszcze nic xD te dwie #!$%@? wlazly do busa z WÓZKIEM, który zablokował cały korytarz i sapią, że bus ma opóźnienie,, w takim tempie to my nigdy nie dojedziemy do #szczecin " no ciekawe czemu może dlatego że ludzie #!$%@? wsiadaja pół godziny bo na środku korytarza jest wózek? XD wiecie chcą zadzwonić i złożyć skargę że jest opóźnienie XD D D gdyby ktoś nie wierzył w tą cudowna opowieść to załączam zdjęcie z momentu karmienia bombelka wodą, ujęcia drozdzowki nie mam PS nie nic u nie powiem bo to i tak nie ma sensu, lepiej wam tu o tym napisać. #zalesie #bus #podrozujzwykopem #gownowpis
Pobierz J.....7 - Ja #!$%@? Mirki xD jadę busem #!$%@? ludźmi ale to nic, bo większość jest n...
źródło: comment_6Hg6yB8Q95deGQhcFQwTcjJev3e8BewZ.jpg
  • 101
@Jamniczek97: ja to tego kompletnie nie rozumiem. Widać, że koledzy bez rodzin są. Zawsze hejt, że madka zabiera wrzeszczące bachory do busa/pociągu/samolotu. A mi się zawsze przypomina wtedy powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był". Jestem ciekawy, czy ty nie jeździłeś z matką autobusem. Na wakacje to pewnie samolotem też nie, bo i po co zawsze tylko auto i wózek. Odezwij się do mnie jak dorośniesz i będziesz miał > 30 lat