Wpis z mikrobloga

@Hans_Olo: Nie potwierdzam. Pracowałem przez 2 lata na infolinii w banku. Robiłem czasami kilkadziesiąt połączeń wychodzących w ciągu jednego dnia. #!$%@? mi to pomogło bo dalej jak mam gdzieś zadzwonić to się stresuję xD
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: wiekszosc przegrywow pracowala na sluchawkach stale czy dorywczo. Myslisz, ze od tego wzrosly im social skillsy albo przezwyciezyli jakies depresje/fobie?

A moze psycholodzy polecaja prace na slychawce, zeby pozniej wyrwac loche marzen "na gadke"? xD
  • Odpowiedz
Zatrudnij się na 3 miesiące na infolinii, to się wyleczysz.


@Hans_Olo: pracowałem na infolinii 2 miesiące, a potem 9 lat w firmie, w któej siedziałem na telefonie godzinami i załatwiałem przeróżne sprawy. Po powrocie do domu, jak miałem załatwić coś dla siebie, dalej bylem jak ten pies ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Hans_Olo:

fobia społeczna? Zatrudnij się na 3 miesiące na infolinii, to się wyleczysz.


Pracowałam pół roku na infolinii i jest jeszcze gorzej. xD
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: ale wiesz że masz rację. Jak było to popularne to w wieku 17 lat udało mi się podjąć pracę na słuchawce. Powiem Ci szczerze, że w porównaniu do swoich znajomych stałem się zdecydowanie bardziej wygadany u otwarty na dyskusje czy właśnie na dzwonienie do różnych infolinii nawet jeśli nie miałem pojęcia o czym będę rozmawiać. czasami wykorzystując po prostu zagranie- " Wie Pani co, jest to dla mnie dość ciężką
  • Odpowiedz