Wpis z mikrobloga

  • 263
Jestem z siebie dumny. Właśnie skończyłem i przeżyłem swoją pierwszą 9 godzinną zmianę w McDonald's. Pierwsza praca ( ) może to nic, ale jestem z siebie mega zadowolony
#mcdonalds #pracbaza #chwalesie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wektorowy1: Dokładnie to, pracuje 4 miesiące i dłużej niż do końca lipca tam nie zostaję. Jedna z księgowych powiedziała mi wprost - nie zatrudnią więcej ludzi, bo by nie mieli na wypłaty dla nas XD ( swoją drogą nie wiem jak można być takim januszem - nie stać nas na pracowników, ale oczywiście tego gównianego interesu nie zamkniemy ). Przychodzi kontrola to oczywiście 3x więcej ludzi niż zazwyczaj, że stoisz
  • Odpowiedz
@hokei00: No i najs. Też kiedyś pracowałem w Mc i miło to wspominam, fajni ludzie i całkiem satysfakcjonujące zajęcie - co daje więcej poczucia spełnienia niż karmienie głodnych ludzi?

Szanuję w opór każdego, kto w ramach pierwszej pracy nie boi się ubrudzić i robi coś pożytecznego, zamiast wciskać starym ludziom garnki przez telefon.
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: są ludzie którzy to lubią, przyjdzie do pracy wyrobi 8 godzin robiąc kanapki i jest spoko, tak samo na taśmie w fabryce, znam ludzi dla których praca wymagająca kreatywności czy jakiejś własnej inicjatywy, pomysłowości to najgorsze co może ich spotkać. Wolą odbębnić 8 godzin robiąc to samo jak robot i przytulić te 3k miesięcznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz