Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
A ja lubię nasze morze i zawsze będę go bronił. Uważam, że mamy piękne wybrzeże pełne urokliwych miejsc.

Bo polski Bałtyk to nie tylko Mielno. :)

Dziś wybraliśmy się na przejazd odcinkiem Velo Baltica, Dziwnówek - Niechorze - Dziwnówek. Dojazd autem bez problemów jak się wie którędy jechać. Sam szlak oznaczony średnio i trzeba czasem zerknąć na mapę. Ale walory przyrodnicze piękne. Niemal bezludnych plaż też nie brakuje więc argument o parawanach można odpuścić. ;)

I nawet rybkę dobrą można zjeść nie bankrutując, wystarczy tylko nie wchodzić do pierwszej lepszej knajpy.

Doceńmy to co mamy. :)
#szczecin #rower #morze #baltyk #podroze #podrozujzwykopem #turystyka
Pobierz Krupier - A ja lubię nasze morze i zawsze będę go bronił. Uważam, że mamy piękne wybr...
źródło: comment_N8hBhHsvaP5hH1mEcEtW8VmR1l0s4jFO.jpg
  • 26
@Krupier: Jak już tam jesteś to podskocz sobie na Wzgórze Gosań to jest przed Międzyzdrojami jak się wyjeżdża albo wjeżdża od strony Dziwnowa ;) warte zobaczenia bo to najwyższy w Polsce klif. Widoki zacne przy ładnej pogodzie ;) ja byłem wczoraj ale pogoda niezbyt, dzisiaj to już co innego bo pogoda piękna ;)
ile zapłaciłeś ?


@Megasuper: 95zł.

szkoda że wszystkie są identyczne


@Wychwalany: tak jak zagranico.

Plaża ładna, ale woda bezużyteczna.


@Wychwalany: chyba dla ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jak już tam jesteś to podskocz sobie na Wzgórze Gosań to jest przed Międzyzdrojami jak się wyjeżdża albo wjeżdża od strony Dziwnowa ;) warte zobaczenia bo to najwyższy w Polsce klif. Widoki zacne