Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
A ja lubię nasze morze i zawsze będę go bronił. Uważam, że mamy piękne wybrzeże pełne urokliwych miejsc.

Bo polski Bałtyk to nie tylko Mielno. :)

Dziś wybraliśmy się na przejazd odcinkiem Velo Baltica, Dziwnówek - Niechorze - Dziwnówek. Dojazd autem bez problemów jak się wie którędy jechać. Sam szlak oznaczony średnio i trzeba czasem zerknąć na mapę. Ale walory przyrodnicze piękne. Niemal bezludnych plaż też nie brakuje więc argument o parawanach można odpuścić. ;)

I nawet rybkę dobrą można zjeść nie bankrutując, wystarczy tylko nie wchodzić do pierwszej lepszej knajpy.

Doceńmy to co mamy. :)
#szczecin #rower #morze #baltyk #podroze #podrozujzwykopem #turystyka
Pobierz Krupier - A ja lubię nasze morze i zawsze będę go bronił. Uważam, że mamy piękne wybr...
źródło: comment_N8hBhHsvaP5hH1mEcEtW8VmR1l0s4jFO.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ano, kiedyś w Świno dałem 120 ponad jakoś aczkolwiek rybka była pyszna.

Tutaj też było dobrze, ale halibut jednak za tłusty dla mnie. :p Sandacz wziąłem filet więc wątpię by z połowów.

Knajpa na 1 miejscu w Foursquare i na 2 w Tripadvisor więc do byle jakiej nie wszedłem. ;) Gość chyba mocno znany w branży bo na ścianie pełno wycinków z gazet o nim i o knajpie.