Wpis z mikrobloga

Spójrzcie!
Nie zrobiłem sobie tatuażu!
Świetna sprawa!
Nie bolało ani trochę, nie kosztowało ani grosza , oferty pracy nie przestały do mnie wpływać a co najważniejsze, teraz moja ręka jest dużo ładniejsza niż ręka z tatuażem.
Dziękuję studiu tatuażu w Warszawie, które nie zrobiło mi tatuażu .

#heheszki #tatuazboners
#nietatuazboners
źródło: comment_0DXTOVzOGM6K4nkKtkAlL7ht8udbjjHk.jpg
  • 80
@niemily: Każda dziara musi być oryginalna czy coś? Sam się zamierzam na coś czego raczej nie jest zbyt powszechne ale nie rozumiem, przecież dziarę się robi, bo się podoba. Chociażby ból dup idiotów, znałem gościa co sobie po arabsku wytatuował "kebab na cienkim cieście" czy coś w podobie właśnie po to, żeby idiotę dupa piekła, że hurr durr muzułman wspiera.

Jaki z ciebie kurna hipster, skarpety też sobie sam dziergasz, żeby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DiscoKhan: nie musi być, moje nie znacza nic, ale on nie musi o tym wiedzieć. Ot dziaram się, bo mi sie to podoba. Moze kiedyś wrzuce na ciało cos z glebszym znaczeniem, ale w zasadzie jeśli glowa lelna pomysłów to po co?
@komukatiw: #!$%@? tatuaż, chyba że jeszcze niedokończony.
@GerwantSzary: Jadę, bo nie rozumiem tego że normalny człowiek znakuje się na całe życie.
Poza tym tatuaże są uzależniające. Mój kuzyn też zaczynał od podobizny dziecka, a teraz już nie ma prawie miejsca na ciele, żeby zrobić sobie nowy tatuaż. Chociaż obiecuje, że głowy sobie nie oszpeci( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego jakieś śmieszne życiowe cytaty lub inicjały pierwszych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@SpeedyG: tatuaze to nie moda, bo sa znane od tysięcy lat i od tylu sa robione. W PL moze sie wydawac ze to moda, bo dopiero zaczęły byc spolecznie akceptowalne i ludzie sobie robią na potęgę, wczesniej bali sie wlasnie trudności w zdobyciu pracy czy tego #!$%@? "co ludzie powiedzą". Tak naprawde nie wiemy jak wygladac beda nasze dziary na starość, bo tusze uzywane dzisiaj to cos zupelnie innego niz używane
@SpeedyG: Nie no pewnie, bo w arabskich upałach to się chodzi z krótkim rękawem, a nie zakrywa całe ciało. Cholernie problematyczne, nie ma co.

Poza tym na starość to człowiek w ogóle wygląda nieciekawie, ostatnie zmartwienie to, że jeszcze tatuaż się skiepści i go nie będzie widać spod tysiąca zmarszczek

Tam gdzie nie ma problemu to go znajdziesz, cudotwórca! Na dresiarza świetnie się nadajesz. Intelektem też nie onieśmielasz, jeżeli jeszcze nie
@SpeedyG: Oczywiście, że nie. Tak samo jak nie robi zwyczajny szczyt buractwa jakim jest dzieleniem się z każdym swoimi myślami, zwłaszcza gdy są niekonstruktywne i negatywne. Widzisz, sam rościsz prawo do wyrażanie siebie poprzez ataki typu porównywanie tatuaży do noszenia kału na głowie, a innym swoim atakiem starasz się wybić pomysł wyrażanie siebie. Ot, hipokryta który nawet nie poświęcił sekundy na porządne zastanowienie się nad tym co chce wyrazić wyrażając siebie.