Wpis z mikrobloga

Spójrzcie!
Nie zrobiłem sobie tatuażu!
Świetna sprawa!
Nie bolało ani trochę, nie kosztowało ani grosza , oferty pracy nie przestały do mnie wpływać a co najważniejsze, teraz moja ręka jest dużo ładniejsza niż ręka z tatuażem.
Dziękuję studiu tatuażu w Warszawie, które nie zrobiło mi tatuażu .

#heheszki #tatuazboners
#nietatuazboners
źródło: comment_0DXTOVzOGM6K4nkKtkAlL7ht8udbjjHk.jpg
  • 80
@padamczyk: śmieszył mnie twój wpis, wynikało z niego że nie ma żadnej różnicy między tobą a OP, twoim tatuażem a jego brakiem tatuaża, stad logiczny wniosek że jesteś po prostu parę stówek w plecy xD

zluzuj dupę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hegelius: Bo to wcale nie tak że to dziedzina sztuki jak wszystkie inne nieee ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@wespazjan: co z tego, że napracowane? To już wolałbym se tribala zrobić niż takie #!$%@? wie co ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wespazjan: to jest ciekawe jako obraz, gdy masz szansę przyjrzeć się z bliska na spokojnie i zobaczyć szczegóły oraz dm docenić warsztat. Na skórze, w miejscu gdzie to będzie miało szansę zobaczyć więcej ludzi, czyli np. na plaży itp. to nieco z odległości jest to zielono-brązowa plama na całe plecy. Niezbyt widzę sens ale tak jak piszesz - co kto lubi.
@SpeedyG Może ktoś robi jak mówisz dlatego że to modne ale są ludzie tacy jak ja którzy traktują to jako wyrażenie siebie i nie żałuje zrobienia tatuażu a chciałbym zrobić ich więcej. Na starość i tak nikomu się nie będę podobał więc co za różnica czy będę miał dziary czy nie.