Wpis z mikrobloga

@Gr3gor: De gustibus non est..itd. 1600 za dobre buty, to nie jest dużo. W segmencie klasycznego obuwia taka kwota to jest mniej więcej średnia półka dla gotowych produktów. Problem w tym, że w klasyce rosnąca cena ma do pewnego rzędu wielkości obiektywne uzasadnienie. Po przekroczeniu tej granicy zaczyna się już tylko czyste snobowanie. Np. na takie 1600 zł za średnią półkę brytyjskiej lub hiszpańskiej produkcji obuwniczej (to są obecnie potentaci)
  • Odpowiedz
@Gr3gor Bo streetwearowcy to kretyni i debile. Ja już wolałbym bić się o jakiegoś karpia niż głupie buty które swoją drogą wyglądają c-----o, ważne że Adidas, conie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przyprawca: ale za klasyki ze skóry ofc byłbym w stanie w-----ć nawet i 2k gdzie widzisz faktycznie za co płacisz - jakość. Z resztą nie należy chyba porównywać masowego gówna do praktycznie rzemiosła
  • Odpowiedz
@Gr3gor: bardzo dobrze, że r-------i ten sklep. Skoro żerują na dzbanach, to takie są realne koszty. Trzeba się liczyć z tym, że niestabilni emocjonalnie będą się zachowywać jak niestabilni emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Co innego mieć zajawkę i co innego mieć jakiś swój gust, a co innego wszczynać zamieszki pod sklepem z butami, czekając na premierę nowego modelu. Tak się nie zachowują ludzie cywilizowani, a zwykłe bydło. Taki właśnie jest wydźwięk tej szydery, bo czy się komuś one podobają czy nie, to już insza inszość. Chodzi o to s----------e w głowach modnisiów, że mają tak z-----y system wartości, że potrafią się bić
  • Odpowiedz
@Yezdemir rozrysuj, a najpierw przeczytaj cały wątek. Mówiłem, że d--y dał sklep, bo na chmielnej jakoś nie ma problemów z dropami bo jest to zorganizowane na zapisy, listy etc. A cena kwestia gustu. Dla mnie nie jest problemem iść do sklepu czy online i zamówić skoki za 600-700 zł, bo po prostu tego nie odczuje. Każdy wydaje tyle na ile może sobie pozwolić. Kwestia indywidualna
  • Odpowiedz
@WarmWeather: D--y dał sklep, że ludzie zachowują się jak bydło i się biją o takie bzdety? To już jest wyższa logika, doprawdy. Cywilizowany człowiek nie zniżyłby się do takiego poziomu. I to jest właśnie sedno tej historii - zezwierzęcenie dla butów. Nie widzisz tu problemu?
  • Odpowiedz