Wpis z mikrobloga

@Yezdemir ja #!$%@?. Ty jednak myśleć nie potrafisz. Nie mówię, że to w 100% wina sklepu. Ale mogli temu zapobiec i nikt z Was nie słyszałby o całej sytuacji. I jestem w stanie zrozumieć że 15-16 latek nie do końca myśli logicznie, po prostu działa na niego otoczenie i chęć posiadania. Jeżeli nie jesteś w stanie tego pojąć to nie mamy o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Nie, to Ty bronisz #!$%@? zachowania i usprawiedliwiasz prawie dorosłych ludzi. To nie sklep powinien się martwić o to, że przyleci banda małolatów i będzie robiła rozróby, tylko te małolaty powinny same z siebie umieć się zachować.

Najwyraźniej nie mamy o czym, bo nie jestem w stanie zrozumieć jak można zniżyć się do tak żałośnie niskiego poziomu w takim wieku. #!$%@?, dawniej to ludzie się pobierali w wieku 16
  • Odpowiedz
@Yezdemir kurła kiedyś to było. Wiem, że ty w wieku 13 lat byłeś dorosły i odpowiedzialny. Jesteś wyjątkowy. Pogódź się z tym. Teraz czas nauczyć się w końcu czytać ze zrozumieniem. Zrozumieć coś, a bronić to dwie różne kwestie.
  • Odpowiedz
@Yezdemir możesz narysować, panie dorosły. W ogóle beka, że cisniesz gimbów od zwierząt tym samym pałac kiedyś fajki. SZCZYT NIEODPOWIEDZIALNOŚCI. Stary. Jesteś urodzonym hipokrytą który najwidoczniej pół życia spędził w piwnicy, mając jakieś zamknięte poglądy na jakikolwiek świat. Przynajmniej rysownikiem miejmy nadzieję jesteś dobrym. :) Udanego weekendu życzę.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Jest zasadnicza różnica między błędem młodości, który spowodował, ze wpadłem w nałóg, a biciem się pod sklepem z butami o jakieś szmaciaki. Tego w ogóle nie można porównywać, bo to zupełnie inna płaszczyzna problemu.

I widać jak brak Ci argumentów, skoro jedyne co umiesz to sięgać do mojego profilu i wyciągać jakieś wpisy zupełnie nie związane z tematem, aby mnie tylko pogrążyć. Typowa zagrywka - obracać w absurd, wyszukiwać
  • Odpowiedz
@Yezdemir czekaj, czekaj. Mówisz, że ty popełniłeś błędy młodości, a te gimby zasadniczo już nie? Ty rzucasz jednym w kółko i zarzucasz mi jego braku? Ok. XD "żenada". Koleś. Zacznij myśleć.
  • Odpowiedz
@Radziox: poprawily mi sie tez czasy biegów odkąd przestałem kupować 'znane marki' i skupiłem się na sto razy lepszych alternatywach
ale co #!$%@? ludzie mogą o czym kolwiek wiedzieć jak co drugi pomyka w new balance 'bo #!$%@? kazdy takie ma' XD
  • Odpowiedz