Wpis z mikrobloga

@kisuarf słyszałem że większość nawet nigdy nie myslalaby o założeniu ich, podobno w tydzień po zejściu nowej kolekcji ich cena na allegro rośnie 2 razy xD Orientuje się ktoś czy to prawda?
  • Odpowiedz
@Gr3gor: w zeszłym miesiącu byłem w Chinach niedaleko fabryki m.in. tych gównobutów. Pół miasta chodzi w tych badziewiach, a pracownicy normalnie z fabryki wynoszą w ramach pensji lub premii i sprzedają po 1 parze za kilka dolarów.

Mi by ktoś musiał zapłacić bym założył to na nogę.
  • Odpowiedz
@Bosconovitch a tam takie komentarze tylko od dzieci bogatych rodziców, którzy sami na siebie nie zarabiają. W innym mieli by większą wartość do pieniądza niż wyrzucanie go na takie okropieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rookie34: wczoraj miały premierę, kosztowały 900, teraz ~1600 zależnie od rozmiaru
@Kismeth: pewnie jakieś fabryki fejkow bo chińczycy najwięcej skupują oryginalnych. można powiedzieć, że oni "ustalają" ceny na rynku resellerskim.
  • Odpowiedz
@masiej: orginalna fabryka na 1000%.

Ogólnie ten model butów widziałem w Chinach na dwa trzy lata przed tym jak adidas zaczął robić te swoje. Także kto kogo kopiuje akurat tutaj jest sprawą dyskusyjną, bo nie wiadomo ile przed tym jak je widziałem taki sztynks był na rynku już.
  • Odpowiedz