Wpis z mikrobloga

Wlasnie zdalem prawo jazdy na kat A i informujacych dwoch znajomych o tym i powiedzeniu, ze wlasnie kupuje motocykl, powiedzieli, ze #!$%@? mnie xD, ze nie mam samochodu a kupuje motocykl. Po poinformowaniu, ze na razie nie potrzebuje na razie samochodu i nie jest mi do niczego potrzebny, a motocykl bedzie mi sprawial frajde, powiedzili mi "noo, ale samochod to podstawa i jak mozesz go nie miec". Nie wiem czy ja jestem glupi czy oni? Co komu do tego co sobie kupuje. Moze i mam 24 lata i nie mam teraz samochodu, ale na razie nie jest mi potrzebny. Pracuje zdalnie, mam dobre pieniadze i sobie kupie i samochod, ale na nastepne lato.

#kiciochpyta #gownowpis #motocykle #motoryzacja #problemypierwszegoswiata
  • 24
@arniszwarz Lul przymkne oko na ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naked'y to chyba jedyne moto które mi się podoba, w sumie chyba od tego czasu jak zobaczyłem w 2006 roku BF-400 grając w GTA San Andreas xD
@arniszwarz Też mi każdy powtarzał 'Nie kupuj tego motura, kup auto' itp. i nikt nie rozumiał że samochód jak na razie mi nie jest w ogóle potrzebny. Jak poinformowałem, że sprzedaje motocykl to nagle każdy się ucieszył (XD). Fakt, sprzedałem, ale tydzień później już zdałem pełne A i kupiłem 600 :)
@arniszwarz: slyszalem to samo:) mieszkam w tak zakorkowanym miescie, ze auto w tym momencie sluzyloby mi do pojedynczych wyjazdow za miasto. Zawsze moge wziac od dziewczyny jej Hondziarza.

Natomiast z drugiej strony mam wloski moto za 65 000 PLN, ktorego kupno spowodowalo pekanie wlasnie dup u wielu osob. Tyle, ze to ja bylem nim w 24 krajach znajdujac jedna z wiekszych pasji swojego zycia.

Kupuj i szerokosci.
@arniszwarz: również nie mam samochodu a mam moto.
Dojazd do pracy komunikacją zajmuje mi 20 minut, nie mam dzieci do wożenia do szkoły, a z zakupami sobie jakoś radzę :)
Może jakby mnie było stać na jakąś superfajną furę to bym kupił, ale ogólnie raczej traktuję samochód jako narzędzie a motocykl jak zabawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)