Wpis z mikrobloga

Sprawa wygląda tak, że ostatnio losowałem na tym "polskim tinderze". Oczywiście zdjęcie chada z US and A i specjalnie pisałem do tych starszych, mając na uwadze fakt, że sa z kimś w związku. Efekty jest taki, że to kolejne miejsce #!$%@?, gdzie kobiety wysyłają nudesy po 1 dniu rozmowy. #!$%@? madki potrafia wysyłać je z twarzą. Ogólnie to ciężko dostać ich dane osobowe ale akurat trafiła się taka co da się ją wystalkować. Udało się także jej faceta.
Co do samej różowej: matka z zawodu matka, roczne dziecko i szuka romansu na boku. Wysłała nudesa po 1 dniu rozmowy
Z czym mam problem? Nie wiem jak to rozegrać. Pewnie powinienem napisaćdo jej rogacza ale cholernie się stresuje i boję. Jeszcze mnie to sądu pozwą i co powiem rodzicom? Że baitowałem mężatki na chada? Jak wy to rozgrywaliście? Pytanie głownie do osób z tagu #dziewczynybeztabu . Problemem jest także to, że mają małe dziecko i bądź co bądź ja przyłożęmacke to końca ich małżeństwa, z drugiej strony ona na wstępie pisała, że szuka romansu.
#przegryw #gg #zwiazki #logikarozowychpaskow #stulejacontent #zdrada
hohohohoho - Sprawa wygląda tak, że ostatnio losowałem na tym "polskim tinderze". Ocz...

źródło: comment_Wli3U6TUPU4xxG9FICdSkt54OTwJnWto.jpg

Pobierz
  • 25