Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: ja jestem w pewnym sensie zachwycony, chyba wiecej na tym gralem przez ostatnie 2 tygodnie niz na pc.
w zasadzie to kupilem 2 (drugi nie rozpakowany) i wczoraj jeszcze jedna o pare funtow taniej z amazona (brakowalo mi w koszyku paru funtow do wysylki to wzialem najwyzej odesle)
nie wiem na #!$%@? mi tego tyle ale to jest chyba jedyny sprzet emulujacy ktory bez zbytniego #!$%@? sie z nim ma
@acctim: o i taka recka mi sie podoba. :) Ja to w sumie mam bon na 40 zł do Media Markt jak zrobie zakupy za 250 zl i zastanawiam sie czy:

- nie kupic teraz 2 sztuk
- brac 1 i potem dokupic.
- wydac ten bon na SSD 500GB-1TB
- idealna opcja to promka PS1 z SSD/SNES ()

PS1 to 99% miasta zawalone
@Bananowy_Kochanek: ja mysle ze sie nie oplaca i pecet lepszy ale jak masz pieniadze do rozesrania i nie gryziesz gruzu jak axelio zeby przezyc w biedastoku to mozna kupic z nudow.
to sie sprawdza tylko w jednym celu, zeby to podlaczyc do czegokolwiek co ma hdmi, jako konsola przenosna to sie nadaje, mozna by spokojnie na tych konsolkach retromuzeum otworzyc czy jakis konwent zrobic zamiast ciagnac ze soba splesniale atari czy
@acctim: ja na tym sie bawie z emu na Linux Mint (bo tego jest multum) takze to z PC czy tez swoje plyty z PCWK/Chip przejrzec (bo ze starszym prenumeraty bralismy). A dodatkowo to mam PS2 z HDD (linux na pokladzie + kabel component), Nintendo DS i X360 (a dla odmiany + gry z Games With Gold) takze jakos jeszcze na zycie hajs mam nawet jak troche sie rzeczy kupi na
BananowyKochanek - @acctim: ja na tym sie bawie z emu na Linux Mint (bo tego jest mul...

źródło: comment_vHGRlINZ96kaHZSzYdCdcNTtCkeE6o9c.jpg

Pobierz